Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Groził pracownicy sklepu pozbawieniem życia. Obywatel Ukrainy szybko wpadł w ręce policjantów

Na trzy miesiące do aresztu trafił 41-latek z gminy Puchaczów, który groził pracownicy sklepu pozbawieniem życia przy użyciu noża Mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek po południu policjanci z Łęcznej, otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że klient sklepu groził ekspedientce nożem, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku.

Jak ustalili mundurowi, 41-letni obywatel Ukrainy wszedł do sklepu na terenie gminy Puchaczów, a następnie zaczął się głośnio zachowywać i zaczepiać klientów. Sprzedawczyni postanowiła interweniować i próbowała go uspokoić. Wtedy mężczyzna wyciągnął nóż i zaczął grozić kobiecie uszkodzeniem ciała oraz pozbawieniem życia. Ekspedientka w obawie o swoje życie zaalarmowała policję. Agresywny klient w międzyczasie uciekł ze sklepu.

Interweniujący policjanci szybko namierzyli i zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Puchaczów.

– Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie – miał ponad 2 promile. 41-latek jest znany w swoim środowisku jako osoba bardzo wybuchowa i agresywna – przekazała sierżant sztabowy Anna Brodaczewska z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Decyzją sądu, 41-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Za groźby karalne kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 2.

28 komentarzy

  1. Nie Alfred ,nie lepiej .Bedzie siedział na koszt nas wszytskich i wyjdzie zresocjalizowany jak wszyscy z Z.K.

  2. Taki hojrak to na wojne a nie liczyc na socjal w Polsce !!!Mlody to co tutaj robi?

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo