Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groził pobiciem i podpaleniem, wyłączał piec centralnego ogrzewania. Odpowie za znęcanie się nad rodziną

61-letni mieszkaniec gminy Końskowola podejrzany o znęcanie się nad rodziną najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Jak ustalili policjanci, mężczyzna nie tylko wyzywał swoich najbliższych słowami wulgarnymi, ale także groził im pobiciem i podpaleniem.

W minioną niedzielę puławski sąd aresztował na trzy miesiące 61-letniego mieszkańca gminy Końskowola, który wszczynając awantury domowe znęcał się nad najbliższymi członkami swojej rodziny. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy po awanturze, którą wszczął w piątek.

Policjanci ustalili, że 61-latek od kilku miesięcy znęcał się nad członkami rodziny, wyzywając ich, zakłócając spoczynek nocny oraz grożąc pobiciem i podpaleniem. Dodatkowo, w okresie jesienno – zimowym, wyłączał im piec centralnego ogrzewania, uniemożliwiając ogrzanie domu.

Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad żoną, synem i synową. W niedzielę puławski sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec mężczyzny areszt na trzy miesiące. Ze względu na to, że 61-latek był już karany za przestępstwo znęcania i odbywał z tego tytułu karę pozbawienia wolności, będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Grozi mu kara nawet 7,5 roku pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Ja znam takiego jednego syna właścicieli który znęca się nad całą rodziną mieszkającą w kamienicy i jeszcze na policję zgłasza wyssane z palca paragrafy.

    • Jaki to ma związek? Jeżeli się kogoś oskarża, to trzeba mieć dowody, albo wiarygodnych świadków.

  2. Niezidiociały mimo bulu

    Wziął przykład z guru Partii Odmieńców niejakiego Hyżego szukającego gałęzi – zdaje sie w niedzielę 19.12.

  3. Ciekawe jakich to wulgarnych słów używał? Bo np „j..ać pis” to nie jest wulgarne bo żaden uczestnik protestu nie dostał żadnego mandatu mimo że publicznie wyrażali swoje zachciewajki

Z kraju