Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Grabowce Dolne: Nietrzeźwa traktorzystka bez uprawnień

W minioną sobotę ryccy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą ciągnikiem rolniczym. Kobieta miała ponad promil alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Grabowce Dolne w powiecie ryckim. Policjanci zauważyli ciągnik prowadzony przez kobietę, która przewoziła inną osobę, pomimo że pojazd nie był to tego przystosowany.

– Policjanci zatrzymali ciągnik do kontroli. Kierowcą okazała się 47-latka, mieszkanka gminy Nowodwór. Kobieta nie posiadała dokumentów do ciągnika. Nie posiadał także uprawnień do kierowania. Została sprawdzona na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Była nietrzeźwa. Miała ponad promil alkoholu w organizmie – informuje podkom. Jacek Wójcik z ryckiej Policji.

Kobieta za popełnione przestępstwo oraz wykroczenia odpowie przed sądem. Grozi jej karą do 2 lat pozbawienia wolności.

2016-06-13 10:59:32
(fot. ilustr. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Cimcirymci Hu ha !

  No i sprawa sie rypła – pierwszy raz łapana, sąd łaskawy, weźmie to pod uwage, pewnie jej nie posadzi, ale mamuśka zabuli jak za zboże. 😆

 2. Myślę że tym przypadkiem powinien się zająć minister spraw wewnętrznych i zbadać osobiście czy działanie podległych mu służb było prawidłowe i czy nie narazilo szanowna Panią na stres związany z całą tą sytuacją. Szanowna Pani będąc pod wpływem alkoholu jest Pani objęta szczególną ochroną przez państwo więc mam nadzieję że panowie policjanci przeprasza Panią za swoją interwencje.

  • Dokładnie, jak to możliwe, że policjanci zatrzymali kobietę. Błaszczak powinien zlecić szczególne śledztwo KGP.

 3. Wszystkie dxirwczyny na traktory

 4. Młoda Pierdółkówna

  Wszem i w obec się trąbi, że jazda pod wpływej, jest na tyle naganna, że traktuje się to jako przestępstwo, to samochód, albo jak w tym przypadku, ciągnik powinien być traktowany jako narzędzie służące do popełnienia przestępstwa i bez względu na właściciela powinien być „zabezpieczany” jako dowód w sprawie i trzymany na policyjnym parkingu, aż do rozpatrzenia sprawy przez sąd.
  To by może ciut ukróciło przemożną chęć do zasiadania po kiruni za kółko.
  :mrgreen:

 5. Dobrze że nie przeorała panów policjantów.

 6. i znowu BABA???

 7. No dobre , pijana baba za fajerą ciągnika , tego jeszcze nigdzie nie grali

 8. już to umieszczałem, jak to ma się do naszych problemów, ale… tylko dla ludzi o mocnych nerwach https://www.youtube.com/watch?v=HvB8LKBldOE

Z kraju