Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gospodarze spali, on w tym czasie kradł. W trakcie zatrzymania jechał skradzionym rowerem (zdjęcia)

Policjanci z Biłgoraja zatrzymali mężczyznę, który okradł jeden z domów na terenie miasta. Sprawca wpadł w momencie, kiedy poruszał się skradzionym chwilę wcześniej rowerem.

W ubiegłym tygodniu w jednym z domów na terenie Biłgoraja doszło do kradzieży. Złodziej około godziny 3:00 wszedł do środka i gdy gospodarze spali, ukradł m.in. laptopy, telefony, dokumenty, karty płatnicze i pieniądze. Policjanci na miejscu zdarzenia wykonali szereg czynności procesowych.

Mundurowi do sprawy kradzieży zatrzymali 20-latka z powiatu biłgorajskiego. Policjanci w całości odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna w trakcie zatrzymania jechał skradzionym chwilę wcześniej rowerem.

Policjanci ustalili, że mężczyzna próbował włamać się na konto bankowe pokrzywdzonego 50-latka z Biłgoraja. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. We wtorek usłyszał zarzuty, wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Poszkodowany właściciel jednośladu widocznego na zdjęciu może odebrać go w budynku Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju przy ul. Polnej 1.

Gospodarze spali, on w tym czasie kradł. W trakcie zatrzymania jechał skradzionym rowerem (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

5 komentarzy

 1. Nosił Franio razy kilka, ponieśli i Frania. ?

  • Co ja mam do tego? Miejsce złodzieja jest w więzieniu. Miejsce każdego przestępcy jest w więzieniu.

 2. Zarzut kradzieży roweru zamieni się pewnie w krótkotrwałe użycie pojazdu, ale nawet gdyby to była kradzież, to o znikomej wartości. Jedyną zaletą tego stalowego balastu na okrągłych kowadłach jest to, że waży 2x więcej niż przeciętny rower do jazdy i dlatego w skupie dostałoby się za niego 3 złote więcej, licząc 50gr/kilogram.

  • To ile waży „przeciętny rower”?
   6 kg?

   To chyba trzykołowy, albo lekki (aluminiowy) rower dziecięcy na 14” kółkach.

 3. Gdzie on chciał schować ten rower? Do bagażnika aŁdi nie wejdzie bez odkręcenia koła.