Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Góra Puławska: Zderzenie trzech pojazdów, w tym skutera. Dwie osoby trafiły do szpitala

W niedzielę przed południem w Górze Puławskiej doszło do zderzenia trzech pojazdów, w tym skutera. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 11:30 w Górze Puławskiej. Na skrzyżowaniu ul. Radomskiej z ul. Kozienicką i Janowiecką zderzyły się trzy pojazdy, dwa osobowe i skuter. Jak wynika z relacji świadków, kierowca hondy wyjeżdżając z ul. Kozienickiej wymusił pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym ul. Radomską skuterze. W wyniku zderzenia, skuter uderzył dodatkowo w pojazd oczekujący na ul. Janowieckiej, na wjazd na skrzyżowanie.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. W wyniku wypadku dwie osoby podróżujące skuterem odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala. Jedna z nich doznała złamania nogi. W rejonie wypadku przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze puławskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od serwisu www.lpu24.pl – Dziękujemy!

2017-03-12 13:52:06
(fot. www.lpu24.pl)

12 komentarzy

 1. No to Szanowny pan kierowca z hondy ma przynajmniej minus 500, pociechą jest tylko to, że za te przecież nie małe pieniądze, w gratisie dostanie 10 punktów.

  • Aaron Fleischman

   Pierwszeństwo nie zwalnia od myślenia. Cmentarze są pełne tych, którzy je mieli. To motocyklista jest słabszy na drodze, więc to on powinien uważać, a nie jechać jak święta krowa.

   • Zastanów się co piszesz człowieku, z tego co wiem to nie jachał jak świętą krowy może Ty tak jeździsz i dlatego wszystkich tak oceniasz.

   • Chyba za dużo alkoholu było wczoraj albo słonko przypiekło czache i ci dymi….
    Tam jest znak stop i masz ustąpić tym z głównejkdrogi ażdy ma według ciebie tam najlepiej zwalniać do zera i większe zagrożenie powodować bo ktoś nie zna przepisów podstawowych i może wyjechać

   • Aaron czytaj dwa razy, albo i więcej, aż zrozumiesz co czytasz. Skuter to nie motocykl i max. „zapierdziela” 40-50km/godz., a ten pierdzipęd ze zdjęcia to może i nawet nie tyle. Gdyby to był motocykl to zaraz byłby krzyk, że zasuwał jak głupi, nawet jakby jechał przepisowe w tym miejscu 50km/godz. Idiotów niestety na drogach jest dużo i nikt ich nie tępi bo policja ma jedno kryterium – prędkość, i to w miejscach bezsensownych ograniczeń, Złych kierowców (wymuszających, głupio wyprzedzających czy nieużywających kierunkowskazów) nikt nie eliminuje, a potem są różne tragedie.

    • Aaron Fleischman – wyraziłem swoje zdanie, nie tylko mi wolno, ale każdemu się może zdarzyć.
     Jeśli Twoje zdanie jest inne, Twoja sprawa, „cha” Ci w „de”. Wolno Ci. 😆

   • Aaron Fleischman – jeśli masz prawo jazdy to zdaj, jeśli nie masz to nie rób. Z twojego toku rozumowania wynika, że nie masz do tego predyspozycji – jednym słowem GAMOŃ jesteś
    drogi bez ciebie na pewno będą bezpieczniejsze

 2. czy komisarz Cywka był na miejscu ?????

 3. Pamiętajcie:) Samochody są wszędzie:)

  • Tak Julka, nie tylko samochody, osobowe. Jak trafisz na ciężarowy to też pogwiazdorz,…

   • Tak, czuję respekt, dlatego głupio nie zatrzymuję się przed przejściem jeśli widzę we wstecznym, że mam ciężarówkę z tyłu … dbam o swoje bezpieczeństwo 🙂

 4. Przez ten wypadek wioska zaistniala