Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gala Disco nad jeziorem. Wszystko z okazji Dni Firleja

W sobotę 6 sierpnia odbędą się tegoroczne Dni Firleja. Organizowana nad jeziorem impreza corocznie przyciąga tysiące osób spragnionych dobrej zabawy.

W ramach tegorocznych Dni Firleja, na terenie Gminnego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Firleju odbędzie się Gala Disco. Całość zaplanowano pod hasłem „Razem z Ukrainą”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. Wśród wykonawców na scenie pojawią się zespoły takie jak Rajmund, Jagoda i Brylant, News, oraz Dejw.

Każdy z koncertów ma trwać godzinę. Natomiast dla osób, którzy wciąż będzie mało, przewidziano dyskotekę pod gwiazdami. Ruszy ona o godzinie 23:00 i potrwa do 1:00.

Gala Disco nad jeziorem. Wszystko z okazji Dni Firleja

(fot. Zwiedzaj Lubelskie)

32 komentarze

 1. Taka wiocha taka szmira A 90 % samochodów na parkingach LU jak zawsze.

  • A Lublin to niby kim jest zaludniony? Przyjezdnymi z okolicznych wsi. Auta rejestrują w Lublinie więc LU, ale intelektu nie da się przerejestrować na miejski.

  • Adres zamieszkania czyni cię bardziej inteligentnym czy co?. Nie ważne skąd pochodzisz ważne co sobą przedstawiasz.

 2. Byłem niedawno. Woda strasznie brudna. Nawet bardzo strasznie. Natomiast molo rozebrane i zakaz wstępu, bo w sumie po co robić taki obiekt na sezon letni. Na ten czas odradzam kąpiele w tym „jeziorze”.

 3. Będziesz wisiał putin!

  Parada atrakcji!

 4. Kierowcabombowca

  Dobra zabawa z Rajmundem, Jagodą, Brylantem, Newsem oraz Dejwem – już sobie to wyobrażam. Przecież to zwykła tłuka jest, schlebianie najniższym instynktom. Kiedyś z taką barachołka była kojarzona kielecczyzna, teraz niestety już my. Dobrze, że chociaż reaktywowali koncerty w miejscu dawnego Graffiti.

 5. Zajadę zobaczę.

 6. Impreza dla wieśniaków z Lublina i okolic, patologia, pijaki będą wniebowzięci!

 7. Ludzie dzielą sie na mądrych i głupich a nie na tych z miasta i tych ze wsi ,inteligencja i kultura nie zależy też od tego czym kto jezdzi czy jaką ma rejestrację .Ale mądrym i inteligentnym nie trzeba tego tłumaczyć a dzbanom którzy tak dzielą ludzi ,nie ma sensu bo i tak nie zrozumią .Mimo to postanowiłem to napisać ,zawsze jest nadzieja że może choć jeden z nich zacznie myśleć

 8. Widzę pranie mózgów zasadą dziel i rządź wchodzi ludziom pełną parą… Ciekawe czy w razie natarcia wroga na nasz kraj tak ochoczo byście segregowali ludzi na wieś i miasto… Ch**e do szczania jesteście mając w głowie bycie kimś lepszym sugerując się stanem konta czy miejscem zamieszkania… PS. Te wsie was żywią

Wiadomości z info112