Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

W Lublinie odbędzie się Gala Bezpiecznej Jazdy NASZ PATRONAT

W najbliższą sobotę w Lublinie odbędzie się wyjątkowa impreza promująca bezpieczeństwo na drogach. Przygotowano moc atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dla trochę starszych.

O tym jak ważne jest bezpieczeństwo podczas jazdy, czy to samochodem, motocyklem czy też rowerem, nikomu nie trzeba przypominać. Jednak co jakiś czas warto przypominać sobie podstawowe elementy oraz zagadnienia z tego, jak właściwie dbać o własne bezpieczeństwo. W najbliższą sobotę będzie ku temu okazja na odbywającej się w Lublinie Gali Bezpiecznej Jazdy. Zaproszeni profesjonaliści podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami na temat problemu bezpieczeństwa na drodze: pieszego, rowerzysty jak i kierowcy.

Oprócz tego na wszystkich będzie czekało wiele różnych atrakcji. Wśród nich m.in. symulator dachowania, spacer w alkogoglach, pokazy jazdy na motocyklu, przejazdy samochodami wyścigowymi, pokaz pojazdów służb bezpieczeństwa, czy też pokazy pierwszej pomocy. Będzie także okazja by zapoznać się z nowatorską, jedyną w Polsce metodą nauki jazdy na motocyklu. Do tego odbędzie się prezentacja zarówno nowych aut jak i klasyków a także motocykli o jakich wielu osób marzy m.in. Harley-Dawidson, Indian.

Dla miłośników dwóch kółek przygotowano przeglądy i znakowanie rowerów, zaś dla najmłodszych animacje i zabawy a także warsztaty bezpiecznego poruszania się na drodze. Będzie także wyjątkowa okazja pomalowania Fiata 500 na swój unikalny wzór. Podczas Gali Bezpiecznej Jazdy gościom towarzyszyć będą m.in.: służby bezpieczeństwa: Policja, Straż Miejska, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego a także Porozumienie Rowerowe, Miasto dla Ludzi z pieszym oficerem Aleksandrem Wiąckiem.

Cała impreza będzie się odbywać na terenie Galerii Gala przy ul. Fabrycznej 2. Jej organizatorami są: Galeria Gala oraz zespół BezpieczneWyscigi.pl

Portal lublin112.pl jest medialnym patronem wydarzenia.

(fot. materiały organizatora)
2015-03-23 18:29:46

10 komentarzy

  1. pokaz bezpiecznej jazdy odbędzie sie na torze,który obiecał p.Żuk.

  2. A w jakich godzinach?

    • Za kilka dni podamy szczegółowy rozkład jazdy imprezy.

      • czyli standardowo na dzień przed imprezą skoro już coś promujecie to może z jakimś wyprzedzeniem??? do najbliższej soboty zostało 4 dni Organizatorzy którzy poważnie podchodzą do kwestii organizacji powinni tego typu informacje lobbować w mediach co najmniej na miesiąc przed akcją… GRATULUJĘ POMYSŁU przyjdę na pewno….

  3. znaczy sie pokaz jazdy bedzie na scenie na I pietrze tak?…. dobrze ze sprzedaliscie tor, mniej ludzi przyjdzie mniejszy wstyd dla miasta bedzie

  4. Ooo Lubelski Word będzie, czyżby zapowiadał się kurs: „Jak brać łapówki i oblewać kursantów” ?

  5. Zamknąć tor, a imprezy promujące bezpieczną jazdę organizować w sklepie (dla niepoznaki nazwanym „galerią”)… Tylko pogratulować włodarzom miasta…