690 680 960

Gadżety reklamowe dla Twojej firmy – jakie wybrać?

Inwestycja w działania marketingowe jest istotnym krokiem w każdym biznesie, a jednym z coraz częściej wdrażanych rozwiązań jest zakup upominków firmowych dla klientów. Takie gadżety umożliwiają budowę rozpoznawalności marki i sprawiają, że klienci doceniają daną firmę. Jakie artykuły promocyjne wybrać?

Dlaczego materiały reklamowe z nadrukiem są tak ważne?

Budowanie marki jest istotną częścią marketingu. Jest to działanie, poprzez które firmy starają się zwiększyć swoją rozpoznawalność i w efekcie poprawić sprzedaż. Aby to osiągnąć, konieczne jest stworzenie relacji pomiędzy firmą a jej klientami. 

Drukowane materiały reklamowe są najbardziej opłacalnym i skutecznym sposobem, dzięki któremu szybko zbudujemy wokół naszej działalności pozytywny PR. Materiały drukowane mają ogromną zaletę w porównaniu z innymi kanałami komunikacji, takimi jak telewizja czy Internet. 

Przede wszystkim to fizyczne przedmioty, które mogą stanowić praktyczną pamiątkę dla klientów, którzy regularnie będą spoglądali na upominek. Wtedy będą sobie przypominali o naszej firmie i kojarzyli ją z pozytywną współpracą. 

Parasol składany Uster – praktyczny gadżet reklamowy

Czy warto inwestować w tanie gadżety reklamowe?

Wiele firm uważa, że inwestycja w druk i produkcję markowych upominków to dobra decyzja marketingowa. Jednak część z nich nie wybiera gadżetów reklamowych wysokiej jakości ze względu na koszty. Po prostu kupują w sklepie papierniczym tani zestaw długopisów lub ołówków, aby rozdawać je swoim dotychczasowym klientom. 

Na początku może się to wydawać dobrym pomysłem, jednak niewielu konsumentów będzie faktycznie korzystać z tych produktów lub nie będą mieli pozytywnych skojarzeń z naszą firmą. Kiedy inwestujesz w dobrej jakości materiały drukowane, poprawiasz rozpoznawalność swojej marki, zwiększasz lojalność klientów i tym samym świadomość marki. Dostarczasz również swoim odbiorcom wiele przydatnych informacji, takich jak dane kontaktowe, wiedza o stronie internetowej oraz o oferowanych produktach.

Upominki firmowe w pracy

Biuro jest idealnym miejscem do rozdawania upominków promocyjnych. Pracownicy z pewnością docenią dobre chęci pracodawcy i będą się czuli bardziej komfortowo z niezbędnymi akcesoriami z logo przedsiębiorstwa. 

Na rynku aktualnie można nabyć wiele przydatnych upominków firmowych takich jak kalendarze, notesy, zestawy piśmiennicze, breloki, kubki, czy pendrive’y. Mogą to być również gumki, linijki i spinacze. Świetnym pomysłem będą również gadżety reklamowe od Tampogadzet.pl, na przykład torby promocyjne, które posłużą pracownikom podczas zakupów lub wyjazdów służbowych.

Jakie gadżety dla firm wybrać na imprezy masowe?

Na imprezach masowych takich jak eventy, koncerty, wydarzenia sportowe, targi, czy konferencje, gadżety firmowe z nadrukiem powinny być niewielkie i mieścić się w każdej kieszeni. Nie bez znaczenia jest również fakt, że są one przeznaczone dla dużej grupy odbiorców. 

Gadżety promocyjne z logo firmy powinny nawiązywać do tematyki wydarzenia. Na imprezach sportowych mogą to być na przykład czapki, opaski na rękę czy frotki dla biegaczy. Doskonałym gadżetem promocyjnym są też długopisy i notesy firmowe, które są zawsze przydatne, w szczególności gdy trzeba coś szybko zanotować. 

Uczestnicy imprez masowych spodziewają się zebrać mnóstwo upominków, dlatego zwrócenie na siebie uwagi w nieoczywisty sposób i wyróżnienie się na tle konkurencji z pewnością zostanie docenione.

Brelok odblaskowy Safe od Tampogadzet.pl

Jak widzisz, promowanie swojej marki za pomocą prezentów firmowych może znacząco poprawić społeczny odbiór twojej firmy. Przed zakupem tych upominków pamiętaj o powyższych wskazówkach! Dzięki nim Twoje szanse na sukces na pewno wzrosną.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas