690 680 960

Funkcjonariusze straży granicznej odzyskali ciężarowe volvo (zdjęcia)

Na terenie drogowego przejścia granicznego w Kukurykach, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali pojazd ciężarowy marki Volvo. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze.

W miniony poniedziałek przez drogowe przejście graniczne w Kukurykach z Polski na Białoruś, próbował wyjechać ciągnikiem siodłowym marki Volvo, 33–letni obywatel Mongolii.

Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze ujawnili w pojeździe ingerencję w polu numerycznym VIN. Kierowca został zatrzymany, zaś volvo o szacunkowej wartości 65 tys. zł zabezpieczono na parkingu służbowym.

W sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Zatrzymany kierowca został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom policji. W tym roku funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału SG, odzyskali różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 3,5 mln zł.

(fot. NOSG)

3 komentarze

  1. A naczepa? Jaki los? he Czy to tylko zdjęcie/a ilustracyjne

  2. Nie wiem skąd te wyceny juz spory czas temu bylem na licytacji jeszcze ustnej nie jak teraz ofertowej uc to takie volvo f12 stan byl perfekcyjny wystawiony byl u nich 24 z tego oszacowania byla 3\4ceny 18tysi naczepa chlodnia jak sie nie mylę chyba lambert też w przybliżonej kwocie około tej samej kwoty co ciągnik siodlowy

  3. Funkcjonariusze SG odzyskali pojazd Volvo??? Chyba musiałem przeoczyć: dawno go stracili?
    Super! Wreszcie sami trochę pojeżdżą dużym autem. Może w końcu zobaczą jaki to trudny i odpowiedzialny kawałek chleba.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas