690 680 960

Funkcjonariusze KAS zarekwirowali urządzenia do gier hazardowych

Funkcjonariusze Lubelskiej Administracji Skarbowej zarekwirowali sześć urządzeń służących do gier hazardowych. Urządzenia znajdowały się w lokalach w Białej Podlaskiej i Stoczku Łukowskim.

25 maja funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku Delegatury LUCS w Białej Podlaskiej prowadzili działania skierowane na zwalczanie nielegalnego hazardu na terenie Białej Podlaskiej. Skontrolowano m.in. hotel przy ul. Kolejowej. Tam w jednym z pomieszczeń ujawniono 3 automaty do gier hazardowych.

Z kolei cztery dni później funkcjonariusze Działu Kontroli Rynku wspólnie z łukowskimi policjantami, również prowadzili działania ukierunkowane na walkę z nielegalnym hazardem. Tym razem na terenie powiatu łukowskiego.

article (1)

Skontrolowano lokal gastronomiczny w Stoczku Łukowskim przy ul. Wyzwolenia. Na zapleczu lokalu ujawniono dwa przenośne urządzenia do gier hazardowych tzw. automaty walizkowe oraz jeden tablet również służący do hazardu.

Urządzenia zostały zabezpieczone i zabrane przez funkcjonariuszy. W lokalu poza urządzeniami znaleziono i zajęto gotówkę – ponad 14 tys. złotych.

2018-06-03 11:44:56
(fot. KAS)

11 komentarzy

 1. Śmieszne to nasze prawo ! Jeszcze ze dwa lata temu w jednym monopolowym ludzie garściami wkładali i wyciągali bilon i banknoty, podobnie na niektórych stacjach paliw itp. A teraz zakazane. Może i prohibicję na alkohol wprowadzić.

  • piotruś ty taki od zawsze czy tylko udajesz ?

   • Mówię o automatach które stały między innymi w monopolowym i dziesiątkach miejsc i cieszyły się zainteresowaniem. Całkiem niedawno

    • Ile na tych automatach wygrałeś? Bo wygranymi byli koledzy prominentów z PO, specjaliści od afery hazardowej. Nawet bez „podkręcania” właściciel automatu zawsze jest do przodu. Jeśli by uczciwie odprowadzał podatki, nie było by z tym problemu. Każde uderzenie w mafię okradające Polaków, w tym również Ciebie, zasługuje na szacunek a nie durny hejt Polskiego prawa.

     • Ty naiwny PISowski wyznawco, uważasz że hazard nielegalny to domena jednej partii, PIS dopiero się rozkręca a złodziejskie geny z PZPR i PRL pozostały …

 2. Taka maszyna to czasami jedyna szansa dla ludzi, żeby sobie dorobić do marnej pensji. Wytrawny gracz może wyciągnąć 500 – 1000 dziennie.

 3. chyba takie coś jeszcze funkcjonuje na ul. Kalinowsszczyzna w Lublinie

 4. w Niedrzwicy ma się świenie

Kursy walut

 • USD 4.476zł -0.17%
 • GBP 5.4484zł 0.19%
 • EUR 4.6976zł 0.02%
 • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy