Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ford stanął w płomieniach, poparzony kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Na ul. Krochmalnej zapalił się samochód osobowy. Początkowo występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15 przy ul. Krochmalnej w Lublinie. Na łączniku prowadzącym do ronda Represjonowanych Żołnierzy-Górników zapalił się samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, sytuacja została szybko opanowana, dzięki czemu płomienie nie zdołały się rozprzestrzenić na pozostałą część auta. Jednak w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę z opatrzeniami ciała przetransportowano do szpitala.

Obecnie trwa ustalanie przyczyn pożaru. W trakcie akcji gaśniczej występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu. Obecnie sytuacja uległa znaczącej poprawie.

Ford stanął w płomieniach, poparzony kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Ford stanął w płomieniach, poparzony kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

Ford stanął w płomieniach, poparzony kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublin112)

15 komentarzy

 1. Nigdy bym Forda nie kupił.

  • I francuskiego bo to to samo , i VW bo to szmelc, i koreańczyka , bo to niewiadomoco, japończyki rdzewieją, włoskie też. Zostaje Ci chyba Tesla ;-). Zabawne jak na podstawie jednego wydarzenia (np. pożaru instalacji w ww muzealnym pojeździe) są ludzie wyrażający takie kategoryczne poglądy.

   • szarobury korniszon

    On nie kupi żadnego i dlatego wychodzi z niego zaścianek

   • Czasami dziwi mnie ta statystyczna opinia o niektórych modelach czy markach. Jeżeli trafi się na egzemplarz najlepszego rankingowo auta, jednak użytkowanego przez totalnego patałacha, to i opinia i dobry Boże nie pomoże. Przede wszystkim w auto trzeba zawsze trochę zainwestować, zeby móc cieszyć się bezproblemową eksploatacją. A jak ktoś jedynie używa i zużywa to potem wielkie zdziwienie, a bo się zepsuł a że się zapalił. A poyślałeś o wymianie rozrządu, o wymienie oleju, sprawdzeniu głupich tulejek w zawieszeniu czy zlikwidowałeś wycieki? Jak ktoś nie potrai użytkować samochodu to takie są właśnie efekty.

 2. do Olo, a co byś kupił???

  • Mam Subaru od 15 lat i nie chcę innego.

   • nie opłaca się

    Za dużo pali, i za droga wymiana rozrządu.

    • Najwięcej do powiedzenia o kosztach eksploatacji mają do powiedzenia ludzie którzy nigdy nie mieli Subaru. Dużo pali – fakt, jak każdy samochód z napędem na cztery koła. Droga wymiana rozrządu – mit, wbrew pozorm każdy rozgarnięty mechanik to zrobi i nie potrzeba na to tygodnia pracy.

 3. Bzdura, świetna marka tylko trzeba dbać . Trzy modele mondeo w różnych rocznikach bez najmniejszych problemów. Obecne mondeo z 2020 r. również. Polecam .

 4. Kto by takie gasił

 5. Sam się opatrzył?

 6. i tak na szrot i tak więc nie ma znaczenia czy by się bardziej spalił

 7. byłąm przy tym na cfiepłęj

 8. Co wy tak skumulowaliście się na autku, kierowcę z oparzeniami ciała przetransportowano do szpitala i cierpi
  Inna sprawa, że po jaki „cha” siedział w środku i czekał, aż przyjadą strażacy i go uratują.

Z kraju