Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

FILM: Tłumy na otwarciu Lidla w Łęcznej

Otwarcie nowego centrum handlowego, marketu czy dyskontu w Polsce nadal spotyka się ze zjawiskiem oblężenia przez potencjalnych kupujących. Na kanale YouTube pojawił się pod koniec listopada film z otwarcia Lidla w Łęcznej.

Wyliczanie od dziesięciu do zera, przecinanie wstęgi, niebywałe promocje i zniżki, darmowa kawa – tak wyglądało otwarcie Lidla w Łęcznej. Przy tego typu okazjach sieci sklepowe mogą zawsze liczyć na tłumną obecność potencjalnych klientów, którzy niejednokrotnie czekają, nawet godzinami, przed pierwszym otwarciem nowego obiektu.

W ostatnich latach jak grzyby po deszczu wyrastają nowe obiekty handlowe najbardziej znanych sieci handlowych, m.in. Lidla i Biedronki. Zawsze na otwarciu mogą one liczyć na tłumy klientów.

Tak to wyglądało w Łęcznej 27 listopada o 8 rano…

2014-12-08 22:32:17
(fot. wideo YT Radosław Czarnecki)

11 komentarzy

 1. POLAKOM WIELE NIE TRZEBA. WYSTARCZY OTWORZYĆ IM JAKIŚ SKLEPY ABY MIELI GDZIE SIĘ SZWENDAĆ. JAKIEŚ ŚWIECIDEŁKA, TAŃSZE BANANY I JEST OK. FAKT, DURNY NARÓD NIE MAJĄCY WŁASNEGO ZDANIA. TRZEBA ICH PROWADZIĆ ZA RĄCZKĘ.

 2. Znowu luzy w przychodni były bo wszystkie berety poszły wydać kasę na rzeczy których nie potrzebują, oby więcej takich otwarć.

  • po wizycie u dermatologa poleciałeś do Warszawy robić zakupy w Louis Vuitton i Dolce & Gabbana… zastanów się co piszesz

 3. Świnto w Łyncny.

  Kolejny oszukańczy moloch.

  Viva Polonia!

 4. ołówek z dzikowa

  To taka nowa świecka tradycja.
  Tradycja to dąb, który 1000 lat rósł w górę, niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza. To jest ludów śpiewanie, ojców mowa, to jest nasza historia, której sie nie zmieni! A to co dookoła powstaje od nowa, to jest nasza codzienność, w której my żyjemy 🙁

 5. To nie nasza wina że gnijemy w tym szambie gdy władza się bawi. My Polacy jesteśmy waleni jak nie przez Ruska to przez Niemca od wielu stuleci. Ostatnie lata: komuna wytrzebiła sporo umysłów podtrzymujących tradycję i teraz postkomuna, dzięki której mamy zniszczenia w przemyśle większe niż po wojnie. Za srebrniki sprzedali nas profesjonalnie. Witajcie w Państwie kolonialnym!

 6. Nie robię zakupów w dyskontach

  Właśnie tak wygląda nowoczesna wojna! Bez krwi i strzałów. W ten własnie sposób Polska traci swoją niepodległość…a my Polaczki zamiast wspierać swoje sklepy, firmy walimy na otwarcia tych dyskontów jak muchy do gówna! Na filmiku widać przeważnie ludzi starszych. Ci ludzie doskonale pamiętają przełom jaki nastąpił 1989r. Wtedy większość z nich była patriotami. Teraz robią zupełnie coś odwrotnego. Wstyd mi za was ludzie!

 7. Nie nasz wina? A kto pracując w państwowych zakładach okradał państwo czyli siebie. Polacy rozkradli swoje państwo za komuny a teraz narzekają, że bida. Ten sam motłoch, który teraz leci na łeb na szyję podczas otwarcia sklepu, ten sam kradł paliwo w PKS, MPK, wynosił cement i wapno, wynosił artykuły biurowe z biur i urzędów. Ci sami co dzisiaj narzekają, że im ciężko, rozkradli i zniszczyli państwo, w którym ja teraz muszę żyć i pracować na tych złodziei i nieudaczników.

 8. Można tak napisać pomijając fakt walenia nas przez kilka stuleci przez Ruska i Niemca. Ałtor nic nie wnosisz tylko tak miętolisz jak stary dziad. Zobacz na wartości przedwojennej elity w porównaniu z teraźniejszą postkomunistyczną. Tyle. W między czasie ucz się, czytaj, myśl. Nie wypowiadaj się bezmyślnie. Jeśli nie jesteś mocny znajdź sobie opokę, wzorzec i pogłebiaj wiedzę. Albo weź się za robotę i nie trać czasu na rozmyślenia, bo efekt mizerny.

 9. Wiklinowy nocnik

  same mohery dziady i reszta bezrobotnej hołoty, wstyd i hańba a potem do kosciola w niedziele idą ci sami ludzie niestety.

 10. przyjdz do sklepu i zobacz kto kupuje, nie ośmieszaj się takimi gównianymi wypowiedziami, na zdjęciu Twój regularny partner stoi w tej kolejce po kasznkę i wazelinę

Z kraju