690 680 960

Fałszywe alarmy bombowe w całym regionie (zdjęcia)

Od rana do różnych placówek oświatowych w regionie docierają maile z informacją o podłożonej bombie. Jak do tej pory wszystkie okazały się fałszywe.

Po raz kolejny w regionie do placówek oświatowych dotarł informacje drogą mailową o rzekomych ładunkach wybuchowych znajdujących się w budynkach.

O sprawie poinformowali nas Czytelnicy, z kolei podobną informację przekazał również burmistrz Kraśnika Wojciech Wilk. Fałszywy alarm bombowy miał miejsce m.in. w Przedszkolu Miejskim nr 2 przy ul. Matejki w Kraśniku.

– Placówka otrzymała anonimowego maila z pogróżkami dotyczącymi podłożenia ładunku wybuchowego. Ok. godz. 10.00 na miejscu zjawiły się służby ratownicze i policja. Specjaliści uznali groźbę za mało wiarygodną, ale podjęto odpowiednie czynności wynikające z obowiązujących procedur bezpieczeństwa. Sprawdzanie budynku trwało kilkadziesiąt minut. Nie było potrzeby ewakuacji dzieci i pracowników – na szczęście alarm okazał się fałszywy. Wszyscy są bezpieczni – poinformował burmistrz Kraśnika.

Podobne maile dotarły również do przedszkoli w Puławach, z kolei przed południem ewakuowano uczniów z Zespołu Placówek Oświatowych w Kodniu. Na miejscu tych wszystkich zdarzeń obecne były służby ratunkowe lub nadal prowadzą one działania.

Fałszywe alarmy bombowe w całym regionie (zdjęcia)

Fałszywe alarmy bombowe w całym regionie (zdjęcia)

Fałszywe alarmy bombowe w całym regionie (zdjęcia)

Fałszywe alarmy bombowe w całym regionie (zdjęcia)

(fot. Wojciech Wilk)

4 komentarze

 1. Wczoraj seria alarmów bombowych w Warszawie była też w przedszkolach

 2. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami

  Zdecydowanie potrzeba zwiększyć dotacje na budowę nowych kryminałów, żeby pomieścić wszystkich „zabezpieczonych” durniów, których jak się przypuszcza przybędzie po wyborach za niecałe 3 lata.

 3. Podobna sytuacja jak z „pandemią”

 4. teraz może napisać
  morsowałem- latałem

Kursy walut

 • USD 4.3622zł 0.32%
 • GBP 5.2997zł 0.03%
 • EUR 4.6065zł -0.03%
 • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas