Piątek, 26 czerwca 202626/06/2026
690 680 960
690 680 960

Dzikie wysypisko ubrań na terenie Lublina. Strażnicy miejscy już ustalili kto je podrzucił (zdjęcia)

Mieszkańcy natrafili na duże ilości odpadów tekstylnych. Sprawca wyrzucił je w zarośla. Sprawą zajęła się straż miejska. Już ustalono, kto za to odpowiada.

31 komentarzy

  1. Ocena: 0

    Trzeba zająć się tymi co podrzucają różne odpady do osiedlowych śmietników. Przyjeżdża taki w nocy z jakiegoś pierdziszewa i zostawia różne fanty zamiast pozbyć się tego legalnie. Tacy powinni być surowo karani.

  2. bawełnę pakować w worki i dawać do warsztatów samochodowych, tam to jest chodliwy towar bo idą tego tony rocznie

  3. Zapraszamy do wsi Ownia k. Ryk. Z 100 tirów w lesie. Ubrania, zabawki, buty.

  4. Policyjne miasto! Karać przedsiębiorczych ludzi? Niech se urzond posprząta

  5. Debil

  6. To PO ile ta woda panie żuk z pana przypusaem fujarą?

  7. Ocena: -2

    to moje szaty ja jestem sprawdzą jaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia