Dziesięć nowych przypadków zakażeń koronawirusem, jedna osoba zmarła. Nie żyje 66-latek ze szpitala w Lublinie

Ministerstwo Zdrowia podało o godzinie 19:21 najnowsze dane dotyczące zakażeń. Liczba zgonów osób zakażonych koronawirusem wzrosła, podobnie jak liczba osób zakażonych.

107 komentarzy

 1. Na Kalinie ponoć jakąś osoba zabrana z bloku , problemy z oddychaniem, karetka z sanitariuszami w kombinezonach…

 2. Co z tego ż chciał się przebadać możesz być nosicielem A badanie to psu w du…..ę bo niczego nie wykaże . Przyjechałeś z daleka mogłeś mieć kontakt z osobą zakażoną kwarantanna .Dość gadania A nie żarty….

  • Ty się najpierw poduczyć powinieneś jak działa test. I czym się różni test na przeciwciała od testu na obecność genomu.
   I jak już będziesz coś nie cos wiedział to wtedy możesz pisać….

 3. Bliska mi oosba pracuje w castoramie dziś w pewnym momencie parking zawalony market pełen ludzi kobiety w ciąży w raz z dziećmi no porażka głupie ludzie zero powagi sytuacji bo one muszą remont robic jak zachoruje i nie daj Boże umrze to będą mieć po remoncie

 4. Ten Pan zmarł na inne schorzenie np. zawał. Koronawirus nie był przyczyną śmierci. Tak powiedział ordynator szpitala. Człowiek dotarł 13 marca. Był bardzo schorowany.

  • To nie jest do końca tak jak mówisz.
   W karcie zgonu pacjenta jest coś takiego jak przyczyna bezpośrednia, wtórna i wyjściowa.
   I bezpośrednią może być zawał owszem. Ale do tego zawału który mógł być zaostrzeniem choroby przewlekłej mógł przyczynić się np. Korona wirus. A, że podaje sie przyczynę bezpośrednią…. No cóż…
   Tak się tworzy statystyki….

  • No tak tylko że wirus który złapał był już dla tego pana wyrokiem śmierci. Jego organizm nie był w stanie walczyć albo walczył co spowodowało zawał czy też silniejsze objawy innej choroby tak jak był zmuszony powiedzieć ordynator szpitala. Ewidentnie koronowirus był przyczyną i to nie podlega żadnej dyskusji.

 5. Lubelskie, Ukraina to wasz dom 😍

 6. Ten trzeci sam się zaraził bo był we Włoszech po samochód. Brak powiązania z Janowem Lubelskim i Niedrzwicą Dużą,

 7. Znafcy we wszystkich tematach .

 8. Przy umieralności dziennej na raka korona wirus jest zupełnie marginalny. Szkoda że jakoś nikt nie chce się zająć tym co mamy w żywności i importowanym mięsie. Od wielu lat Polską nie rządzą Polacy i nie ma znaczenia przyczyna tylko skutek. Trzymanie ludzi za mordę i ubezwłasnowolnienie to najlepszy sopsób rządzenia. Teoria strachu i napuszczania ludzi na siebie. Wprowadzenie limitu zgromadzeń do 50 osób nie jest po to żeby się ludzie nie zarażali ale po to żeby można było strzelać do manifestujących pod pretekstem nielegalnych zgromadzeń, a te nastąpią i to tylko kwestia kiedy ludzie wnerwią się z powodu pozbawienia wolności osobistej w imię „ogólnego dobra”.

 9. Ludzie nie umierają na koronawirusa tylko z koronawirusem. Skurczybyk jest tak zaprogramowany, że sam z siebie nie zabija tylko daje wolną drogę chorobom, które nosiciel już ma. Eliminację najsłabszych jednostek czas zacząć

 10. Od poniedziałku wszystkie sklepy Stokrotka otwarte od 8:00 do 19:00

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)