Dziesięć nowych przypadków zakażeń koronawirusem, jedna osoba zmarła. Nie żyje 66-latek ze szpitala w Lublinie

Ministerstwo Zdrowia podało o godzinie 19:21 najnowsze dane dotyczące zakażeń. Liczba zgonów osób zakażonych koronawirusem wzrosła, podobnie jak liczba osób zakażonych.

– Mamy 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 3 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 1 z woj. podkarpackiego (Rzeszów), 2 z woj. dolnośląskiego (Wrocław), 2 z woj. łódzkiego (Łódź) i 2 z woj. lubelskiego (Lublin) – poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

Zmarła trzecia osoba zakażona koronawirusem. To 66-letni mężczyzna, który w stanie poważnym przebywał w szpitalu w Lublinie (woj. lubelskie) i miał choroby współistniejące. Potwierdzone nowe wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą 2 młodych osób z powiatu lubelskiego, które miały styczność z przypadkiem potwierdzonym.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 103 – wszystkie pozytywne przypadki, w tym trzy osoby zmarłe.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

107 komentarzy

 1. oczywiście ironizuję jak słucham tvp to wszystko wina POprzedników , już nie mogę słuchać kretynów

 2. Pabloo(oryginał)

  A kiedy zamkną drogę z Puław do Lublina ?

 3. ten wirus boi sie karabinow bo nam nie wolno bedzie wychodzic z domu a armia amerykancow plynie do nas na manewry ciekawe bo w Korei odwolali a tu nie i co ciekawe ruscy nic nie mowia ale …przynajmniej z samolotow nas nie truja. Zdrowia Wam życzę rodacy ja siedze w bunkrze pod Kostrzyniem mozna wynajac za grosze

 4. na 111 osób 3 zmarło 13 wyzdrowiało, 2,7% śmiertelność, pozabija nas wszystkich korono wirus XD 3 osoby zmarło 3 osoby które były chore oprócz wirusa korony, hmmm to po co ta panika? a no tak sklepy musiały posprzedawać towar, maseczki też leżały w magazynie trzeba było wypchnąć

  • Mózgu matematyczny to co obliczyłeś to nie umieralność tylko ile % z obecnie wykrytych już zmarło. Nie wiesz ile jest przypadków niepotwierdzonych, ile będzie i ile z nich polegnie.

  • ten towar kyóry zalegał przez brak niedziel handlowych

   • Przynajmniej rząd się przyznał, że notujemy znaczną nadwyżkę produkcji, a akurat rzeczy obecnie deficytowe takie jak mięso, makaron, mąka, papier toaletowy, woda, dostępne w sklepach, głównie produkowane są w kraju. Jedyne co z tego dobrego wynika, to że jedzenie nie jest marnowane przez konsumentów, niestety marnuje się już na etapie produkcji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!