690 680 960

Dzień Kota z Karuzelą Sztuki, LukasemTV i Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Z okazji Dnia Kota lubelskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza do wspólnego świętowania. Na odwiedzających czekać będzie moc atrakcji i wielu wspaniałych gości.

Kot to spełnienie ludzkich marzeń o domowym tygrysie, który pozwoli drapać się za uchem i zostanie naszym najlepszym przyjacielem. Chadza własnymi ścieżkami, ma swoje humory, uwielbia skakać nam na głowę w środku nocy i niszczyć różne przedmioty.

Niektórzy uważają, że koty nie są tak towarzyskie jak psy, a jednocześnie nie możemy bez nich żyć. Aby oddać hołd najpopularniejszemu czworonogowi, a także zwrócić uwagę na jego prawdziwe potrzeby i olbrzymi problem bezdomności w dzisiejszym świecie Karuzela Sztuki oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zapraszają na dwudniowe kocie święto.

W programie m.in. ciekawe wykłady i warsztaty, prezentacja podopiecznych schroniska, pokaz udzielania pierwszej pomocy, a także konkurs z nagrodami. Kto przyjedzie będzie miał okazję spotkać znanego lubelskiego youtubera LukasaTV.

dzienkota2018_m

2018-02-17 08:56:40
(fot. SDBZ)

5 komentarzy

 1. Czy będą futra na korzonki? Ponoć najlepsze….

 2. Koty to nie zwierzęta domowe. To wredne dzikie cwaniaki z charakterem. Jak im coś podskoczysz to ci wydrapią oczy albo naszczą do buta. Taka jest prawda.

  • Kasia chichotka

   Piotruniu – jak ci któryś naszczał do buta to z czystej „miłości” do ciebie.
   Brawo On!!!
   Koty znają się na ludziach, do złego nie podejdzie.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas