690 680 960

Dzielnicowa na medal. Z własnych środków pomogła rodzinie w trudnej sytuacji finansowej

Do włodawskiej komendy wpłynęło podziękowanie od mieszkanki gminy Hanna dla dzielnicowej. Funkcjonariuszka z własnych środków pomogła rodzinie znajdującej się w trudnej sytuacji finansowej.

Do Komendy Powiatowej Policji we Włodawie wpłynęło podziękowanie od jednej z mieszkanek gminy Hanna. Kobieta chciała w ten sposób wyrazić wdzięczność za okazaną pomoc ze strony dzielnicowej, która z własnych środków i w prywatnym czasie pomogła rodzinie kobiety w trudnej sytuacji finansowej.

Funkcjonariuszka przekazała rodzinie obuwie, odzież i inne środki. Autorka podziękowań w swoim piśmie podkreśliła, że dzielnicowa to wyjątkowa osoba oraz, że „jak mieszkam tu 30 lat do tej pory nie spotkałam się z tak ogromnym sercem”. Komendantowi Powiatowemu Policji we Włodawie kobieta pogratulowała „tak wspaniałych ludzi, którzy nie są obojętni na biedę i chorobę innych ludzi” i poprosiła, żeby „Pani Ania była jak najdłużej naszym dzielnicowym”.

St. sierż. Anna Brandt służy w Policji od 8 lat. Służbę rozpoczęła w KPP w Żyrardowie, a od 2015 roku pełni służbę w KPP we Włodawie, gdzie od 4 lat zajmuje stanowisko dzielnicowego.

(fot. Policja Włodawa)

26 komentarzy

  1. Szacunek tej pani jako osobie prywatnej, bo zrobiła to prywatnie. Cały czas sztucznie kreuje się kilka zawodów, oto przyklady – strażak po służbie zrobił to i to, – policjant po służbie zrobił to i to. Czyż naprawdę nie ma przypadków że hydraulik coś zrobił po swojej służbie, krawcowa, murarz, informatyk, sprzedawca, księgowy etc. Gdy pomocy udzieli księgowa z np betoniarni to też będzie można przeczytać o takim fakcie???

  2. Żeby jeszcze tak księża pomagali biednym A nie tylko zbieranie na nowe Audi i laseczki. Biskup to już w ogóle nie pomoże bo brzuch hoduje jak u knura.

  3. Najdelikatniej określając jest to smutne, że Policja robi się taka żałosna i wychodzi poza ramy tego do czego ściśle jest powołana. Z drugiej strony to dobrze, że są w niej ludzie, co pomagają innym, ale wyznacznikiem jakości policjanta powinny być inne osiągnięcia np. ilu zatrzymał sprawców przestępstw na gorącym uczynku, lub dilerów narkotykowych. Ciekawe czy ta Pani może się tym pochwalić. Od pomocy są inne instytucje takie jak Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej, może tam by jeszcze lepiej się ta Pani sprawdziła. Swoją drogą dziwne jest to, że ta kobieta nie potrafiła napisać wniosku do GOPSU o pomoc, a podziękowania do Komendy już tak. Ciekawe ilu nagle zrobi się naśladowców jak ta medialna sprawa z przeprowadzeniem staruszki po przejściu, nagle prawie w każdym mieście wojewódzkim zaczęli zatrzymywać radiowozy i przeprowadzać osoby.

  4. wielki szacun dla pani ………..a gdzie sa tzw mopr czy mops sami sobie pomagaja ?

  5. Pewien piekarz dał chleb biednemu gratis,to zbankrutował ,a ona daje prezenty.Jutro w sprawie jej darowizny zajmie się UWS.Wszyscy są równi wobec prawa.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas