Dziecko wypadło z okna w Lublinie. Rodzice 3-latka byli nietrzeźwi

Wczoraj z okna jednego z budynków mieszkalnych w Lublinie wypadło dziecko. 3-latek został przetransportowany do szpitala, jego rodzice byli nietrzeźwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20:20. Na numer alarmowy zadzwoniła kobieta informując, że przez okno usytuowanego na I piętrze mieszkania wypadło małe dziecko.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Do zdarzenia doszło przy jednej z lubelskich ulic. Natychmiast na miejscu interweniowali policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

Mundurowi potwierdzili zgłoszenie, a załoga karetki pogotowia zabrała 3-letniego chłopca do szpitala.

W mieszkaniu poza 3-latkiem była jeszcze dwójka nieletnich dzieci w wieku 6 i 11 lat. Byli tam również opiekujący się nimi nietrzeźwi rodzice. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie 33-letniego ojca był ponad promil, a u matki miała prawie 1,5 promila alkoholu.

Z relacji kobiety wynikało, że na chwilę wyszła z domu na papierosa, a ojciec spał po pracy. Wtedy wówczas 3-latek sam wszedł na parapet i otworzył uchylone okno. Dzieci trafiły pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

Na szczęście 3-latkowi nic poważnego się nie stało. Dziecko upadło na miękkie podłoże.

Mundurowi ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Kodeks karny za takie postępowanie przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. O interwencji powiadomiony zostanie Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

53 komentarze

 1. Dentysta konsekwencje napewno będą ale uważam że każdemu trzeba dać szansę a wszędzie na każdego gadają i nie wierzę że aż taka patologia z nich jest znam ich i wiem że też dużo plotek o nich jest zresztą akurat tam każdy na każdego gada…..

 2. Znam tą rodzinę ojciec jest w porzadku facet pracuje i zajmuje się dziećmi , matka kiedyś też była normalna dopóki coś się w główkę nie zrobiło i zaczeła walić gaz na potęgę entą od kilku miesięcy się tam dzieje i to ostro może po tym wypadku się otrząsnie ale kto to wie…

 3. Mieszkam tu i powiem tylko tyle piją piją i to nie jednorazowo było tylko codziennie .

 4. Bezimienny gdzie byś nie mieszkała to gadają po to ludzie mają języki, ale prawda jest taka że choć jedno z rodziców powinno być trzeźwe przede wszystkim matka trojga dzieci! Najgorzej cierpią dzieci, jeszcze gorszym jest fakt że sąsiedzi wiedzą i nic nie robią tylko im to wisi a są współ winni bo widzą cierpienie dzieci rodziców pijących i przymykają oczy twierdząc ja się nie wtrącam, to jest jeszcze gorsze.

 5. Jeszcze jedno bezimienny czemu oceniasz wszystkich jedną miarą ,skoro znam tam przynajmniej jedną rodzinę która jest normalnie funkcjonującą i nie interesuje się życiem na waszej ulicy. Trochę nie ładnie pluć tak na wszystkich to świadczy o tobie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7302zł 0.17%
  • GBP 4.8878zł -0.27%
  • EUR 4.4139zł 0.09%
  • CHF 4.0856zł -0.34%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kino pod gwiazdami w Nowosiółkach
   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020