Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko wypadło z okna w Lublinie. Rodzice 3-latka byli nietrzeźwi

Wczoraj z okna jednego z budynków mieszkalnych w Lublinie wypadło dziecko. 3-latek został przetransportowany do szpitala, jego rodzice byli nietrzeźwi.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 20:20. Na numer alarmowy zadzwoniła kobieta informując, że przez okno usytuowanego na I piętrze mieszkania wypadło małe dziecko.

Policjanci natychmiast pojechali na miejsce. Do zdarzenia doszło przy jednej z lubelskich ulic. Natychmiast na miejscu interweniowali policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

Mundurowi potwierdzili zgłoszenie, a załoga karetki pogotowia zabrała 3-letniego chłopca do szpitala.

W mieszkaniu poza 3-latkiem była jeszcze dwójka nieletnich dzieci w wieku 6 i 11 lat. Byli tam również opiekujący się nimi nietrzeźwi rodzice. Badanie alkomatem wykazało, że w organizmie 33-letniego ojca był ponad promil, a u matki miała prawie 1,5 promila alkoholu.

Z relacji kobiety wynikało, że na chwilę wyszła z domu na papierosa, a ojciec spał po pracy. Wtedy wówczas 3-latek sam wszedł na parapet i otworzył uchylone okno. Dzieci trafiły pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

Na szczęście 3-latkowi nic poważnego się nie stało. Dziecko upadło na miękkie podłoże.

Mundurowi ustalają dokładny przebieg oraz okoliczności zdarzenia. Kodeks karny za takie postępowanie przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. O interwencji powiadomiony zostanie Sąd Rodzinny i Nieletnich.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

52 komentarze

  1. Jak to łatwo tłumaczyć,nie znacie sytuacji mają może problemy hahaha! Ściema i tyle powiedzmy sobie prawdę poprostu !!! To chlejusy typowa polska patologia ze slamsów która ucztuje za 500+. W slamsach żyją i mieszkają też normalne rodziny i właśnie taka patola psuje opinię całej zazwyczaj dzielnicy

  2. Tu nie ma co się przepychać słownie, rodzice to zwykli alkoholicy i tyle .

  3. Nie chlaja za 500plus jak wy to twierdzicie i noe znacie okoliczności zdarzenia więc się nie wypowiadajcie i tyle napicia nie byli a naposacuaieli sensację zrobić a to był wypadek dla waszej wiadomości okna tam są w stanie tragicznym a zresztą brak słów na was i tyle nie mierzycie wszystkich jedną miarką nie poprostu każdy spojrzy na siebie i swoje postępowanie….

  4. Dobra nie ma już co wieszać psów myślę że na pewno dotarło do obojga rodziców że będzie duża poprawa i nie będzie alkoholu

  5. Dentysta konsekwencje napewno będą ale uważam że każdemu trzeba dać szansę a wszędzie na każdego gadają i nie wierzę że aż taka patologia z nich jest znam ich i wiem że też dużo plotek o nich jest zresztą akurat tam każdy na każdego gada…..

  6. Znam tą rodzinę ojciec jest w porzadku facet pracuje i zajmuje się dziećmi , matka kiedyś też była normalna dopóki coś się w główkę nie zrobiło i zaczeła walić gaz na potęgę entą od kilku miesięcy się tam dzieje i to ostro może po tym wypadku się otrząsnie ale kto to wie…

  7. Mieszkam tu i powiem tylko tyle piją piją i to nie jednorazowo było tylko codziennie .

  8. Bezimienny gdzie byś nie mieszkała to gadają po to ludzie mają języki, ale prawda jest taka że choć jedno z rodziców powinno być trzeźwe przede wszystkim matka trojga dzieci! Najgorzej cierpią dzieci, jeszcze gorszym jest fakt że sąsiedzi wiedzą i nic nie robią tylko im to wisi a są współ winni bo widzą cierpienie dzieci rodziców pijących i przymykają oczy twierdząc ja się nie wtrącam, to jest jeszcze gorsze.

  9. Jeszcze jedno bezimienny czemu oceniasz wszystkich jedną miarą ,skoro znam tam przynajmniej jedną rodzinę która jest normalnie funkcjonującą i nie interesuje się życiem na waszej ulicy. Trochę nie ładnie pluć tak na wszystkich to świadczy o tobie.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo