Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko nie żyje, matka w szpitalu. Trwa ustalanie, co się stało z noworodkiem

W poniedziałek w jednym z domów w Karczmiskach w powiecie opolskim znaleziono martwego noworodka. Obecnie trwa ustalanie przyczyny śmierci dziecka.

Dramatyczne zgłoszenie otrzymali przed kilkoma dniami policjanci z Opola Lubelskiego. Jeden z mieszkańców Karczmisk zaalarmował funkcjonariuszy, że na terenie sąsiedniej posesji znajduje się martwe dziecko. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol.

Funkcjonariusze zastali w mieszkaniu kobietę oraz noworodka. Dziecko nie żyło, kobieta znajdowała się w ciężkim stanie. Została przetransportowana do szpitala w Lublinie.

Obecnie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie. Odbywają się one pod nadzorem prokuratury. Decyzją śledczych ciało noworodka zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej celem przede wszystkim jest ustalenie, czy dziecko urodziło się żywe.

Obecnie postępowanie prowadzone jest w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Jak nam przekazano, kobieta wciąż przebywa w szpitalu, z tego też względu do tej pory nie było możliwe jej przesłuchanie.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

4 komentarze

  1. W jakim celu publikuje się tego typu wiadomości?
    Niechaj gospodarze portalu przedstawią jeden powód.
    ?

  2. A somsiad wiedział A żona jego nie wiedziała

  3. Przecież to zadu_pie, mogła nie dać rady wezwać pomocy, telefon się rozładował czy coś w tym stylu, na co o tym pisać…

  4. Tak jest o wsi z tamtych rejonów nie pisać tam jeszcze nie takie cuda się dzieją.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo