Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dziecko mocno krwawiło, policjanci pomogli opiekunowi szybko dotrzeć do szpitala

2-letnie dziecko przewróciło się i stłukło szklane drzwi. Maluch miał pokaleczone ręce i mocno krwawił. Policjanci z ruchu drogowego pomogli chłopcu wraz z opiekunem bezpiecznie dotrzeć do szpitala.

W miniony piątek wieczorem obok policjantów kontrolujących pojazdy w Niemcach zatrzymał się kierowca mercedesa. Mężczyzna był zdenerwowany i oświadczył, że wiezie do szpitala krwawiącego bratanka.

25-latek relacjonował, że 2-letnie dziecko przewróciło się i stłukło szklane drzwi. Chłopiec miał pokaleczone ręce i mocno krwawił. Kierowca poprosił policjantów o pomoc w bezpiecznym dotarciu do szpitala w Lublinie.

Funkcjonariusze od razu zgłosili ten fakt dyżurnemu i rozpoczęli konwój z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Policjanci z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zapewnili dziecku szybki transport do szpitala, gdzie zajęli się nim lekarze.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. Szacun dla PP ! Jak trwoga to do Boga, a tak jazda i plucie na PP.

  2. Braaawo policjanci !!!

  3. No i za to szacun!!! A nie mają nakaz ścigania bezmaseczkowców.

  4. Niegrzeczny Brajanek

  5. Czy w tych czasach nie jest tak ze czesciej policja eskortuje opiekunow z dziecmi potrzebujacuch pomocy do szpitala niz karatka pogotowia?

    • Pomyśl tylko, czy widząc krwawiące dziecko sam dostarczyłbyś go do najbliższego szpitala, czy też (jeśli już się dodzwonisz i będą akurat mieli wolną karetkę) będziesz liczył na szybki dojazd z Lublina i z powrotem?

  6. Bo człowiekiem trzeba być niezależnie od pochodzenia czy wykonywanego zawodu lub rozkazów.

Wiadomości z info112