Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dzieci przebywały bez opieki, matka miała ponad 2 promile alkoholu. „Musiałam pojechać na zakupy”

Zamojscy policjanci interweniowali w jednym z domów na terenie powiatu, gdzie przebywała dwójka dzieci bez opieki osoby dorosłej. Jak się okazało, ich matka pojechała na zakupy. Kobieta była nietrzeźwa, miała w organizmie ponad dwa promile alkoholu.

We wtorek policjanci z Zamościa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że dwójka nieletnich dzieci znajduje się w domu bez opieki osób dorosłych, zaś ich matka jest nietrzeźwa.

Funkcjonariusze udali się na miejsce, gdzie zastali dwójkę nieletnich dzieci w wieku 7 i 5 lat. Zapytane o mamę odpowiedziały policjantom, że pojechała z wujkiem po zakupy.

Kobieta po kilkunastu minutach wróciła wraz ze znajomym. 28-latka powiedziała mundurowym, że zostawiła dzieci same w domu na chwilę, ponieważ musiała pojechać na zakupy.

Policjanci wyczuli do kobiety silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie ponad dwa promile alkoholu. Dziećmi zaopiekował się dziadek. O interwencji został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Zamościu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Trza było jeszcze zapasy flaszek kupić z pińcet plus.
  Dobrze wydane pieniądze ciężko pracujących podatników.

 2. Nie mierz wszystkich swoją miarą. Na pewno nie masz dzieci, to i nie masz prawa do zasiłku, dlatego pupkę ściska 😉

  • Nie mierz swoją miarą. Nie każdy korzysta z tego zasiłku i nie każdemu pupkę ściska, jeśli tego zasiłku nie dostaje. Może ty masz z tym problem (ze sfinkterem), ale nie wyciągajmy tego na forum publicznym.
   Dziwne, że nie masz pojęcia o tym, że te marne kilka stówek nic nie zmienia w portfelach tysięcy rodzin. Zwłaszcza, że te 500zł to na waciki, szkoda zabawy. Szkoła kosztuje ok. 3×500 plus więc czy ja to dostanę czy nie to nie ma żadnej różnicy.

   Tak więc, proszę. Nie mierz innych swoją bidną miarą.

  • Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (!)

   I mnie ***, że z potrącanych podatków z mojej ciężko wypracowanej przez 42 lata emerytury takie matki Polki dostają na wódę.

 3. Matula pewnie poszła na szybkie ***…

 4. … Zamość tonie w wódzie niestety … zbyt toleruje się rozpijanie młodych

 5. Mimo wszystko 5 i 7 lat kilka minut mogą pozostać same. Pewnie nikt nigdy tego nie robił, wszyscy idealni . Pójdziesz do sklepu osiedlowego i 10 min z głowy