Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dys: Ford uderzył w budynek. Kobieta w zaawansowanej ciąży trafiła do szpitala

Warunki na drogach naszego regionu niewiele się poprawiły. Dochodzi do kolejnych, groźnych zdarzeń drogowych. W Dysie auto uderzyło w budynek.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 13 w Dysie. Na ulicy Dolina Ciemięgi samochód osobowy uderzył w budynek. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca fordem jechała od strony Ciecierzyna. Na łuku drogi, przed starą kuźnią, straciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto na oblodzonej jezdni zaczęło się obracać i uderzyło bokiem w budynek.

Pierwszej pomocy poszkodowanej udzielili przypadkowi świadkowie zdarzenia. Kobieta w zaawansowanej ciąży, została przetransportowana do szpitala. Doznała m.in. obrażeń głowy. Badanie alkomatem wykazało, że była trzeźwa. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

2017-02-05 15:49:59
(fot. lublin112.pl)

23 komentarze

 1. kolejna kobieta swoje jechał sądząc po szkodach Ale Zdrowia i żaby z maluchem było wszystko OK

 2. Jak już robicie zdjęcia z wypadku to dobrze było by zrobić zdjęcia ogumienia, często jest tak że nie dość że łyse to jeszcze letnie.

 3. Proponuję od razu pozbawić praw rodzicielskich i po urodzeniu odebrać dziecko, skoro będą w ciąży nie dba o swoje i dziecka bezpieczeństwo.

  • Analogicznie do twojej propozycji, proponuję, żeby w takiej sytuacji, za taki komentarz pozbawić cię praw człowieka.

   • Brawo, heniek, popieraj bezmózga, który zagraża sobie i innym w ruchu drogowym. Ciekawe jakby staranowała nie Bogu winną chałupę i pojechała na leczenie do szpitala (za co zapłacą podatnicy), tylko ciebie lub twoją rodzinę też byłbys taki mądry!

  • Co ty człowieku piszesz…… takich głupot to jeszcze nie czytałam nie życzę Ci złego ale taka sytuacja może spotkać i ciebie

   • Obowiązek dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze nie jest tylko figurą stylistyczną. Nie widziałem natomiast jeszcze takiego głupiego komentarza jak twój: jak ktoś nie dba o swoje życie to jego sprawa, ale jeździć tak, by narażać innych i swoje nienarodzone dziecko na uszczerbek na zdrowiu nie rokuje dobrze!

  • Wiedzmin lecz się. Jeździłeś kiedyś po lodzie?a czytając twój komentarz mam wrażenie,że tobie ktoś rozumek odebrał. Pozdrowionka

   • Kierowco, z Bożej łaski, daruj sobie durne teksty. Codziennie jeżdżę (kieruję samochodem ) i pokonuję 60 – 120 km. Wczoraj też przejechałem około 100 km „po lodzie”. Chyba kupiłeś, kierowco, prawo jazdy na targu, podobnie jak rozkoszna pani w ciąży. Jak cię nie stać na przeszkolenie dotyczące radzenia sobie w trudnych warunkach na drodze to napisz: załacę bo nie chciałbym spotkać takiego durnia na jezdni kiedy jest gołoledź. Tyle w temacie.

 4. A co tu ustalać mają służby,fatalne warunki na drogach i tyle.

  • Cichobiorek cichodajek

   Ustalą też kto miał rozebrać, a nie rozebrał tych ruin budynku, a jak będą mieć śledczą pasję to dotrą do tego, kto w takim miejscu gdzie jeżdżą przyszłe Matki Polki postawił ten budynek i czy na tę budowę miał stosowne zezwolenia.

   • Zdecydowanie, bo przecież chamska budowla napadła na „Matkę Polkę” ; ) (szczegół, że było odwrotnie).

 5. nie zdjęćia opon tylko zdjęcia stanu nawierzchni jak gmina niemce troszczy się o mieszkańców piaskarki przez cały sezon zimowy nie zobzczysz tam ani razu

  • Da się żyć tylko trzeba jeżdzic odpowiednio powoli. niektórzy muszą jednak walnąc w coś żeby zrozumieć ze powoli to nie znaczy tyle ile na znakach , warunki wymagają czasami 20/godz ale tępe brawurowe głowy tego nie ogarną tak długo jak nie spowodują wypadku

  • To nie jest gminna droga, tylko wojewódzka/powiatowa i gmina niemce niewiele może zrobić w tej sytuacji.

 6. Dzis ta droga nadaje sie na łyżwy a nie na samochód Gmina Niemce bardzo troszczy sie o kierowcow… To samo droga w miejscowosci leonow ,swoboda dziuchow

  • Niezły z ciebie kierowca skoro nawet nie wiesz kto odpowiada za drogę… Prawo jazdy importowane z Ukrainy?

 7. Żałosna gmina, żałosne utrzymanie dróg. Wiadomo od rana, że jest gołoledź – to gdzie były piaskarki?

 8. Tuż po zdarzeniu 2 razy przejechała solniczka, czyli dopiero po 13 jakaś się odnalazła…

 9. Durne komentarze są dzisiaj tylko tych co nie jeździli rano samochodem. Kto miał okazje rano przejechać się po drogach regionu będzie wiedział co się działo.

 10. taka nagonka na pijanych kierowcow a dzis sami trzezwi polegli w rowie,na latarni ,sygnalizacji swietlnej ,drzewie,barierce czy innym aucie.niby kobiety powoduja mniej wypadkow a dzis byl sprawdzian ktora plec lepiej sobie radzi za kolkiem

Wiadomości z info112