Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z dwoma promilami wyjechał na ulice. Spowodował wypadek

Dzisiaj rano pijany mężczyzna wyjechał mercedesem na ulice Lublina. Na Bronowicach zderzył się z terenowym autem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 9-tej na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie w rejonie skrzyżowania z ulicą Lotniczą. Kierujący mercedesem mężczyzna, jadąc w kierunku centrum nie wyhamował przed skrzyżowaniem i z impetem uderzył w tył znajdującego się przed nim terenowego hyundaia.

Na miejsce zdarzenia przyjechało pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierująca terenowym samochodem kobieta została przewieziona do szpitala. Uskarżała się na uraz kręgosłupa. Natomiast kierowca mercedesa okazał się pijany. Został zatrzymany i przewieziony na komisariat, gdzie badanie alkomatem wykazało u niego blisko dwa promile alkoholu w organizmie. Teraz będzie on odpowiadał za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia był znacznie utrudniony. Jeden pas jezdni w kierunku ulicy Fabrycznej był całkowicie nieprzejezdny. Tworzyły się korki.

Z dwoma promilami wyjechał na ulice. Spowodował wypadek

(fot. lublin112)
2014-03-20 18:25:40

4 komentarze

  1. Dobrze, że pijany debil trafił na potężnego terracana, w dodatku z hakiem z tyłu.

  2. Jednym słowem, żeby nie wiem jak człowiek uważał, to znajdzie się pijany dureń co ma w doopie wszystkich, a bezpieczeństwo swoje i innych w szczególności.

  3. Powinni mu dać dwanaście lat bezwzględnej odsiadki. Szczęście w nieszczęściu, że trafił na czołg, a nie na jakąś małą osobówkę.

  4. Po zderzeniu posiadacz mercedesa (nie mylić z kierowcą) wypadł na ulicę.Ludzie z przystanku podbiegli mu pomóc.On zaś zaczął rękoma odganiać pomoc i kierować do nich wulgarne słowa.Po czym siadł na krawężniku i zapalił papieroska.Do radiowozu wciągać musiało go dwóch mundurowych,tak sie opierał.