Dwóch nieletnich wpadło z marihuaną

Łęczyńscy policjanci zatrzymali dwóch nastolatków, którzy posiadali przy sobie marihuanę. Wkrótce obaj staną przed sądem.

Łęczyńscy policjanci w rejonie rzeki Świnki zwrócili uwagę na dwóch młodych chłopców, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać.

Jak się okazało, w pobliżu 16-latków leżał woreczek foliowy z susem roślinnym. Nieletni zostali zatrzymani i doprowadzeni do łęczyńskiej komendy. Badanie testerem wykazało, że w woreczku znajdowała się marihuana.

Policjanci w obecności rodziców przesłuchali 16-latków w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego. Wkrótce sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich, który zdecyduje o środkach poprawczych lub wychowawczych, jakie zostaną zastosowane wobec nieletnich.

Wobec nieletnich sąd może zastosować między innymi takie środki jak: zobowiązać do uczestniczenia w odpowiednich zajęciach, skierować od ośrodka kuratorskiego, zastosować nadzór kuratora, orzec o umieszczeniu w młodzieżowym ośrodku wychowawczym lub w zakładzie poprawczym.

(fot. Policja Łęczna)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Kolejny kartel został zlikwidowany.

 2. thug life Łyczna

 3. kolejni bardzo groźni przestępcy ujęci nie ma co bardzo dobra robota 🙁

 4. Brawo dzielni policjanci dzieki takim akcjom nie boje sie wychodzic z domu

 5. och od razu bezpieczniej. Jeszcze im tłumaczcie że to dla ich dobra, tymi pakiecikami to pół polski by rozwalili, xD KPINA ciemnogrodzie, to dla dobra młodych, zarzuty stres związany z całą sytuacją, potem śmieszny wyrok mandat który będą musieli spłacać dłuższy czas, i potem brak możliwości znalezienia pracy bo byli skazani, pomoc wspaniała niby waszego cudownego ciemnogrodzkiego rządu. BRAWO POLSKA!!! CO tam 70 mln zł przewalone przez sasina, co tam maseczki bez atestu od szumowskiego, co tam niekonstytucyjne rozkazy policji, ważne że dzieciak zatrzymany i do tego 100 osobom mandaty za maski wypisane, PANSTWO Z KARTONU!!! w sumie nawet nie państwo z Papieru toaletowego. szukają pajace pisowskie pieniędzy, a jak można zalegalizować i pobierać milionowe podatki to im nie trzeba, pajace od karakana, bohatera narodu który wygrał casting na bajkę komunistyczną, i bohatera szukającego winnego katastrofy smoleńskiej, tylko że to on kazał lądować za wszelka cenę już nie mówi. Mam nadzieje że ten Śmieszny covid wybije chociaż 70% ciemnogrodu pisowskiego.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja