690 680 960

Dwie osoby zginęły w zderzeniu opla z ciężarowym iveco (zdjęcia)

Wczoraj na drodze krajowej nr 94 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Dwie osoby zginęły w zderzeniu osobowego opla z ciężarowym iveco.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 13 na drodze krajowej nr 94 na wysokości miejscowości Strzelniki w woj. opolskim. Zderzyły się tam dwa pojazdy – osobowy opel i ciężarowe iveco.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Z pojazdu ratownicy wyciągnęli 10-letnią dziewczynkę. Niestety dwie osoby siedzące z przodu pojazdu poniosły śmierć na miejscu. Ofiary to 69-letni kierowca i 66-letnia pasażerka. Dziewczynka nie odniosła poważniejszych obrażeń.

Wstępnie ustalono, że kierujący oplem z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległych pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora ustali szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Brzeg)

8 komentarzy

 1. Czy kierowca Iveco dostanie zadośćuczynienie za to ze osoba w tym wieku,nieprzebadana i nie wiadomo w jakim stanie zdrowia wsiadła za kierownicę i koniec końców będzie żył już do końca z piętnem zabicia dwóch osób?
  Czy tutaj też działa zasada ze to kierowca zawodowy i jedyne co musi to „uważać” na drodze?

  • Jeżeli nie spowodował wypadku, ani nawet się do niego nie przyczynił to z jakiego powodu ma czuć jakieś piętno? Traumatyczne zdarzenie to za pewno jest, ale czemu ktoś niewinny miałby się czuć winnym? Winnym czego?

   • Franiu, jak dorośniesz to może zrozumiesz…

   • Upsss Franiu – a ten wpis to kompletny debilizm. Czy chciałbyś się znaleźć w sytuacji człowieka z Iveco? Jest Ci wszystko jedno, czy może jednak wolałbyś tego uniknąć? Takie trudno słowo jest – empatia. Czego winnym może się czuć taki ktoś? Może tego, że nie zrobił czegoś – nie odbił w lewo, w prawo, lub odbił, ale za wolno itp. Pewnie nawet nie byłby w stanie tego zrobić w chwili wypadku, ale to nie ma znaczenia. Pozdrawiam mimo wszystko i życzę Ci , żebyś jednak nie znalazł się nigdy ani z jednej ani z drugiej strony takiego zdarzenia.

  • Czy Ty jesteś normalny człowieku?????

  • Zadośćuczynienie dla kierowcy iveco????zabił dwie osoby czlowieku

 2. Corsunia nie dała rady w zderzeniu 🙂 mniejsze g … kupujcie 🙂

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie