690 680 960

Dwie osoby w szpitalu po nocnym dachowaniu auta osobowego na drodze krajowej nr 48 (zdjęcia)

W nocy z niedzieli na poniedziałek na drodze krajowej nr 48 doszło do dachowania auta osobowego. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 2 w miejscowości Sierskowola w powiecie ryckim, na drodze krajowej nr 48, na trasie pomiędzy węzłem Ryki Południe a Kockiem. Służby ratunkowe otrzymały informację o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy na miejscu zastali rozbity pojazd osobowy znajdujący się na przydrożnym polu. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, do szpitala z obrażeniami ciała zostały przewiezione dwie osoby.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu stracił panowanie nad autem, które następnie wypadło z drogi, uderzyło w drzewo i dachowało. Przez kilkadziesiąt minut zablokowany był pas ruchu w kierunku Kocka. Po godzinie 4 przywrócono ruch w miejscu zdarzenia. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. deblin24.eu)

9 komentarzy

 1. jak ktos nie ma mozgu to mu dobrze pieszo powinien

 2. aż te samochody
  na chwilkę stracisz kontrolę, a te jadą w pole, koziołkują, walą w drzewa, latarnie i przepusty
  co za piekielne maszyny…

 3. Nie nocne lecz świąteczne 🤣

 4. Mnie to wygląda na przemożne parcie na uprawianie gimnastyki artystycznej przy pomocy przyrządu przypominającego autko (dowolnej marki – żeby nie było…)

 5. trochę klepania będzie, a resztę szpachlą !!!!

 6. Najważniejsze, że pola jeszcze nie obsiane to i szkód nijakich nima. Zanim wiosna na dobr ruszy resztki samochodu se zabierom i bedzie można siać.

 7. Prawko za jajka

 8. Takie z was wieśniaki i tumany ,że nawet nie wiecie jak bardzo obnażacie swoje parszywe oblicza. Pewnie poczuliscie się wielcy wywyrzszajac się w obliczu krzywdy . To świadczy tylko o tym jakimi niedowartosciowanymi szczurami jesteście

 9. Robicie z siebie nie wiadomo kogo w obliczu krzywdy ludzkiej . i nawet nie pojmujecie ,że każdy normalny weźmie was za parszywe niedowartościowane szczury

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas