Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby w szpitalu po dachowaniu BMW (zdjęcia)

Wczoraj na jednej z dróg powiatu tomaszowskiego doszło do dachowania pojazdu osobowego. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 11 na ulicy Wojska Polskiego w miejscowości Rogóźno w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący BMW jadąc w kierunku Tomaszowa Lubelskiego od miejscowości Krasnobród, na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i do rowu gdzie uderzył w przepust i dachował. 67-letni mieszkaniec gminy Susiec, kierujący BMW oraz 66-letnia pasażerka z tej samej gminy w wyniku odniesionych obrażeń zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący podczas zdarzenia był trzeźwy.

Mundurowi ustalili, że wstępną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniane przez tomaszowskich policjantów.

Dwie osoby w szpitalu po dachowaniu BMW (zdjęcia)

Dwie osoby w szpitalu po dachowaniu BMW (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

11 komentarzy

 1. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

  Jak widać na gołe gały, dachowanie pojazdów, ostatnio stało się modne

 2. Dużo zdrowia dla seniorów, 67latek albo z dynamitem w nogach, a być może zasłabł?

  • Dynamit w nogach to on ma, gdy porusza się pieszo. Nawet nie wiesz jakie ma przyspieszenie, gdy wbiega niespodziewanie na jezdnię, tuż przed nadjeżdżające pojazdy. I robi to wyjątkowo złośliwie, bo akurat na PdP.

 3. auto dla seniorów

 4. Moźe na cycki się zapatrzył??

 5. BMW to nawet starszym ludziom odbiera rozum. Jak to jest zrobione? Wsiadasz i stajesz się deb**lem…

 6. stary dziadek a glupi

 7. Każdy model BMW jest zaprojektowany w taki sposób, a żeby celować w drzewa, w innych uczestników ruchu drogowego, wpadać w poślizg i ogólnie więcej jeździć na dachu , niż na kołach.

 8. Kolejny burakowóz wycofany z wyścigu, Zrobiło się bezpieczniej!

Z kraju