Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby poszkodowane po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

We wtorek po południu w miejscowości Dębowica doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:40 w miejscowości Dębowica w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu czołowym dwóch pojazdów – osobowego i dostawczego. Pojazdem osobowym podróżowała jedna osoba, zaś dostawczym dwie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jeden z mężczyzn z pojazdu dostawczego doznał lekkiej rany prawego kolana – ratownicy odkazili ranę i założyli opatrunek osłaniający, zaś kobieta podróżująca osobówką uskarżała się na ból pleców, w związku z tym został założony jej kołnierz ortopedyczny. Dalsze działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz uprzątnięciu jezdni z pozostałości po kolizji.

Po przybyciu zespołów ratownictwa medycznego przekazano poszkodowanych pod opiekę ratowników medycznych. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. W rejonie zderzenia pojazdów przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu, pojazdy były przepuszczane wahadłowo.

Dwie osoby poszkodowane po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

Dwie osoby poszkodowane po czołowym zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

(fot. PSP Łuków)

4 komentarze

  1. Wygląda jakby gościu z osobówki do końca „uciekał ” przed busem ….tyle że nie w tą stronę ,bo bus również do końca zjeżdżał w lewo ….i spotkali się na poboczu …..

  2. Bez Frania nie rozkminisz ….

  3. Oczywiście Niezależny Związek Zawodowy Szrotmistrzów RP

    Uroczyście oświadczam, że my Szrotmistrze, jesteśmy w ciągłej gotowości do świadczenia usług !!!

  4. Jeszcze za zimno na rower. Więc nasi rowerzyści rozbijają się jeszcze samochodami. Ale już ostatnie dni. Rowerek, piwko, chodnikowy jezdnik rowerowy, i będzie o czym pisać i na kogo narzekać na forum.