Dwa groźne zdarzenia drogowe na terenie powiatu puławskiego (zdjęcia)

W poniedziałek na terenie powiatu puławskiego doszło do dwóch groźnie wyglądających zdarzeń drogowych. Do szpitala trafiła jedna osoba.

W poniedziałek na terenie powiatu puławskiego miały miejsce dwa groźne zdarzenia drogowe. Ich przyczyną, w obu przypadkach, było nieprawidłowe wyprzedzanie.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Puławach. Tam na ul. Norwida w skręcającego rowerem w lewo 84-latka uderzył hondą, jadący za nim 32-latek. Rowerzysta z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Obaj puławianie byli trzeźwi.

Z kolei w Kajetanowie kierująca toyotą 43-latka, wyprzedzając ciąg samochodów, zderzyła się z audi jadącym z naprzeciwka, a następnie obydwa samochody uderzyły w naczepę ciężarówki marki Volvo.

Mimo, że zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. 43-latka została ukarana mandatem i punktami karnymi. Zarówno ona jak i pozostali kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu policjanci i strażacy kierowali ruchem. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. Policja Puławy, deblinnews.pl)

9 komentarzy

 1. Co to się porobiło. 80 latkowie potrafią zimą jechać rowerem, a młodym 20-paro letnim koniom nie chce się zaparkować 20 metrów, lecz muszą wjechać 1 kołem do Stonki.

  • i idzie potem taki w czapeczce, dumnie machając kluczykami od swojej aŁdicy, bo zaparkował najbliżej.

   • ale co jeszcze ciekawe, to to, że gdy już wysiadł z aŁta, to nagle przestaje się takiemu spieszyć. Najczęściej odpali kiepa, popatrzy w telefon, ale idzie w miarę normalnie, nie trąbi, do ludzi nie macha łapami, że idą nie po tej stronie po której powinni, itp.

 2. Po to jest zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu, żeby właśnie nie dochodziło do sytuacji, że podczas wyprzedzania będziemy w kolizji z pojazdami skręcającymi w lewo na takim skrzyżowaniu.
  Po to są zakazy – żeby wyeliminować/ograniczyć niebezpieczne sytuacje. Ale najlepsi kierowcy Europy wiedzą lepiej jak jeździć.

 3. Franio Franio

 4. … dziunia wyprzedziła wszystkich powolniaków !

 5. Graniu daj spokuj😳

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7145zł 0.08%
  • GBP 5.2607zł 0.6%
  • EUR 4.5176zł 0.18%
  • CHF 4.0959zł -0.72%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”