Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dwa auta rozbite, jedna osoba w szpitalu i wysoki mandat

Wysoki mandat i punkty karne, dwa rozbite samochody, jedna osoba w szpitalu i zablokowane skrzyżowanie w Puławach – to konsekwencje zignorowania czerwonego światła przez 21-letniego kierującego chryslerem.

Wczoraj około godziny 19.00 na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Norwida doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

– Jak ustalili policjanci, kierujący chryslerem 21-latek z gminy Końskowola jadąc z centrum miasta w kierunku Lublina, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle, nie ustępując tym samym pierwszeństwa przejazdu kobiecie, która wjechała na skrzyżowanie peugeotem od strony ulicy Norwida. Doszło do zderzenia pojazdów. Do szpitala została zabrana jedna osoba, kobieta kierująca peugeotem – informuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Po badaniach, 60-latka opuściła szpital. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Oboje kierowcy byli trzeźwi. 21-latek został ukarany wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

PRZECZYTAJ

Za usiłowanie zabójstwa 20-latkowi grozi dożywocie. Lekarze walczą o życie 21-latka (wideo)

 

3 komentarze

  1. No ile dostał , ile ??

  2. Chłop z Charlęża

    Bardzo dobrze karać wysokimi mandatami

  3. chłop ze Spiczyna

    może młody zapatrzył się w smartfona, albo eska pisał.

Dodaj komentarz

Z kraju