Duży koncert na Arenie Lublin. Zagrają gwiazdy lat ’80

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie ogłosił szczegóły wrześniowego koncertu, jaki odbędzie się na Arenie Lublin. Swoje największe przeboje zagrają gwiazdy lat ’80.

W czwartek władze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przedstawiły szczegóły największego wydarzenia muzycznego, jakie zaplanowane jest na ten rok na Arenie Lublin.

Chodzi o koncert w ramach Europejskiego Festiwalu Smaku, którego tegoroczna edycja dedykowana jest 450 rocznicy podpisania Unii Lubelskiej. W sobotę 7 września 2019 r. na lubelskim stadionie odbędzie się “POP Arena – 80`s Festival” nawiązujcy do idei tamtej unii, pokazując muzykę Unii Europejskiej.

Na scenie pojawią się największe gwiazdy tej dekady: Thomas Anders & Modern Talking Band, Sandra, Fancy, C.C.Catch, Savage i Joy. Na stadionie będzie można usłyszeć wszystkie hity tych artystów, które królowały na szczytach list przebojów a wiele z nich jest szlagierami do dziś. Co ważne, będzie to największy koncert z udziałem gwiazd lat 80-tych w tym roku w Polsce. To muzyczne wydarzenie, które skalą i rozmachem organizacyjnym będzie jeszcze większe niż koncerty odbywające się na stadionie Arena Lublin w poprzednich latach.

Jak wyjaśniał Jacek Czarecki prezes lubelskiego MOSiR-u, organizatorzy spodziewają się około 10 tys. osób, jednak patrząc na przykłady lat poprzednich, wszystko wskazuje na to, że bilety zostaną wykupione do ostatniej sztuki. Wiadomo już, że inaczej zostanie skonstruowana scena, która będzie posiadała wybieg, dzięki czemu artyści będą mogli przemieszczać się wśród publiczności. Miejsca dla wszystkich będą siedzące, zwiększona zostanie także strefa VIP.

Sam koncert będzie obfitował w różnego rodzaju efekty pirotechniczne, w tym dym i ogień, nie zabraknie też tancerzy. Całość ma potrwać około czterech godzin, jednak z uwagi na artystów, z pewnością będą bisy, co może wydłużyć czas imprezy.

Sprzedaż biletów ma ruszyć na przełomie marca i kwietnia, najtańszy z nich ma kosztować około 49 zł. Przygotowano kilkanaście tysięcy miejsc. Wiadomo również, że koncert rozpocznie się o godzinie 19:00.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. 49 zł . za bilet od emeryta ? Toć to szoook !!! Młodzież raczej tam nie zawita .

 2. Były pracownik

  Niech Jacek Czarecki wezmie sie wpierw za to co wazniejsze czyli funkcjonowanie obiektow sportowych a nie za koncerty, jako byli pracownicy wiemy, ze wcale mu na tym nie zalezy, a jedynie na pieniazkach ktore wpadaja, zamiast generowac zyski robi wszystko zeby generowac straty, nie wspominajac juz o zamiataniu powaznych spraw pod dywan

 3. Eney ukraiński będzie? Bo w Świdniku ma być.

 4. Jeden koncert co dwa lata, super. Czy władze MOSiR wytłumaczyły co się stało z letnim pucharem towarzyskim z udziałem holenderskich drużyn?

 5. A może w końcu coś z rozmachem ale na czasie? A nie wciąż jakieś odgrzewane kotlety… Chyba się nigdy nie doczekamy koncertu na poziomie…

 6. Sołtys ma wsi lepiej umie zorganizować ciekawą imprezę. Robi to społecznie , tu tacy drenują kieszenie , udając jacy to menagery.

 7. ciągle te same stare pierniki ze starymi zgranymi przebojami. Może więcej kreatywności panie turysto i panie niedoszły marszałku.

 8. Dla wszystkich będą tylko miejsca „siedzące”. Śmiech dosłownie. Muzyka rytmiczna z lat 80-tych, znani i popularni wykonawcy, koncert na dużym stadionie a oni wszystkim „miejsca siedzące” oferują. To nie jest KONCERT tylko SZOPKA albo jakieś PRZEDSTAWIENIE.

 9. Jakie władze, takie koncerty. Ale nie ma co rozpaczać. Na pewno znajdą się jacyś ludzie, którym to się spodoba. Poza tym, można mieć nadzieję, że za 20-30 lat będzie tu grał jakiś modny obecnie artysta

 10. Nie jest źle, Lublin jednak przyciąga gwiazdy, na te będące dzisiaj na topie też w Lublinie możemy liczyć… za około 30 lat [wtedy kiedy nikt już ich nie chce słuchać], więc moi drodzy – cierpliwości, bo marzenia się spełniają… poniewczasie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online