Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu w rejonie ronda im. Honorowych Krwiodawców po zderzeniu trolejbusu z volkswagenem (zdjęcia)

W czwartek przed południem w rejonie ronda im. Honorowych Krwiodawców doszło do zderzenia pojazdu komunikacji miejskiej z osobowym volkswagenem. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 12 w rejonie ronda im. Honorowych Krwiodawców w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trolejbusu z pojazdem osobowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz nadzór ruchu MPK. Ze wstępnych informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu.

W rejonie zderzenia obu pojazdów występują bardzo duże utrudnienia z przejazdem. Należy także liczyć z opóźnieniami w kursowaniu niektórych pojazdów komunikacji miejskiej. Policjanci pracują na miejscu wypadku, trwa ustalanie jego szczegółowych okoliczności.

Duże utrudnienia w ruchu w rejonie ronda im. Honorowych Krwiodawców po zderzeniu trolejbusu z volkswagenem (zdjęcia)

(fot. nadesłane Małgorzata – dziękujemy, tel. alarmowy)

20 komentarzy

 1. Płacić za to powinien ten geniusz, który tworzył tą dezorganizacje ruchu.

  • Dziwna sprawa, bo kilkanaście tysięcy pojazdów przejeżdża to skrzyżowanie każdej doby i jakoś dają radę.

   • No dziwne, tak samo jak kilkanaście tysięcy rowerzystów którzy dziennie jeźdzą ulicami i jakoś dają radę nie wpaść w samochód.

    • Większość z tych kilkunastu tysięcy rowerzystów, którzy jeżdżą codziennie po Lublinie może co najwyżej wpaść pod samochód, ale zaparkowany. Zaparkowany na chodniku. Lubelscy rowerzyści najbardziej upodobali sobie jazdę rowerami po chodnikach.
     Ale co to ma właściwie wspólnego ze sprawą kolizji z ronda Krwiodawców?

    • No jak mają wpaść pod samochód jak głównie jeżdżą po chodnikach ?

   • Wcale nie jest dziwna.
    Mieszkam w pobliżu – to już kolejny dzwon tutaj.
    Organizacja jest fatalna.

  • Olgierd Jedlina

   Bo należało najpierw wybudować most, tunel, przeprawę promową, żeby takie głąby drogowe jak ten z osobówki mogły jechać nie napotykając żadnych przeszkód w postaci robót drogowych.

  • Co Ty chrzanisz. Oznakowania pionowe, poziome farbą taką, że tylko niewidomy by przegapił. Po prostu matoł za kierownicą, który zobaczył coś „innego” i już nie ogarnął.

 2. To wszystko przez ta cholerna przebudowę!

 3. dostanie max 500zł mandatu i taka bedzie kara ,czyli zasadniczo żadna i raczej żadnej refleksji dla takiego sprawcy nie powodujaca

 4. Kiedy oni zakończą przebudowę tego ronda. Ktoś wie?

 5. Tymczasową sygnalizację świetlną trzeba było zrobić by ludzie wiedzieli jak jechać. Albo postawić policjanta z drogówki lub innego drogowca by kierował ruchem. Przynajmniej w godzinach szczytu.

  • Ludzie i w tej chwili powinni wiedzieć jak jeździć. Jeżeli nie to na prawo jazdy jest frakcja plastik w śmietniku.

 6. To jest pokręcone skrzyżowanie teraz. uj wie jak tam jechać. Nikt nie wie co robić. Może jest źle oznaczone.

 7. Jadacy z ul sikorskiego w al krasnicka jako ze maja możliwość jazdy tylko na wprost w dodatku znajdujac się na rondzie powinni mieć pierwszeństwo, tak było by intuicyjnie a jest tak że muszą po drodze dwa razy ustepować jadacym al raclawickimi.

 8. Bo gdyby były światła , zdarzenie takie nie stało by się .
  I rondo . Światła i rondo .

 9. Robotnik mówił że to prowadzila laska i rozmawiala przez telefon w chwili zdarzenia

Z kraju