690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu na al. Solidarności po zderzeniu trzech pojazdów (zdjęcia)

W poniedziałek rano na al. Solidarności w Lublinie doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Na pasach od strony Warszawy występują duże utrudnienia z przejazdem, utworzył się korek.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek rano na al. Solidarności, przed skrzyżowaniem z al. Sikorskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych, seata, volkswagena oraz opla.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych informacji wynika, że w zderzeniu pojazdów ucierpiała jedna osoba, którą przewieziono do szpitala.

W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu. Na wlocie do Lublina od strony Warszawy utworzył się korek, duży sznur aut jest również na al. Mazowieckiego. Omijajcie ten rejon miasta. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)

22 komentarze

  1. myślenie nie boli

    Trasa jest tam piękna lecz czasami rozumu jest niedostatek. Można by było tam bezpiecznie jeździć więcej niż ograniczenia gdyby wszyscy byli zdecydowani gdzie jadą i jaki pas obierają. Tak jak obecnie a jeżdżę tam codziennie to obserwuję młodych i starszych gniewnych co wyprzedzają z prawej przejeżdżają przed maską i razem ze mną stoją na lewym pasie na tych samych światłach. Nic nie zyskali a stworzyli niebezpieczną sytuację. Takie zachowanie powinno być karane zabieraniem uprawnień do momentu stwierdzenia dojrzałości i odpowiedzialności za swoje czyny. Każdy z nas może popełnić błąd ale jak dwóch takich się spotka to są takie sytuacje. Nie tylko niewielkie przekroczenie prędkości jest przyczyną wypadków ale brak myślenia i lekceważenie innych uczestników ruchu drogowego.

  2. Trzech wieśniaków nie poradziło sobie w lublinie

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas