Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dusił 18-latka i groził pozbawieniem życia. Zabrał mu 50 złotych

24-latek z gminy Gościeradów podejrzany o rozbój na 18-latku trafił do tymczasowego aresztu. Jak ustalili policjanci młodzieniec kierował wobec poszkodowanego groźby pozbawienia życia, a także uszczerbku na zdrowiu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że miał dusić nastolatka i zabrać 50 złotych. Kilka dni temu również groził mu i uderzył pięścią w twarz.

Policjanci z Annopola ustalili, że pod koniec marca tego roku jeden z mieszkańców gminy Gościeradów dusił i groził pozbawieniem życia mieszkańcowi tej samej gminy, aby następnie zabrać mu 50 złotych. Wstępne ustalenia doprowadziły funkcjonariuszy do 24-latka podejrzanego o ten czyn oraz pokrzywdzonego 18-latka.

Pokrzywdzony nastolatek złożył na policji zawiadomienie (wcześniej się obawiał). Okazało się, że kilka dni temu agresor również groził mu pozbawieniem życia, a co więcej uderzył go pięścią w twarz. Ten z kolei w samoobronie odpowiedział mu gazem pieprzowym. Funkcjonariusze przesłuchali świadków, mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty rozboju, gróźb karalnych oraz spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

Przed śledczymi złożył swoje wyjaśnienia w tej sprawie, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Jeżeli zarzuty się potwierdzą. grozi mu za to do 12 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie o jego losie zadecyduje sąd.

Dusił 18-latka i groził pozbawieniem życia. Zabrał mu 50 złotych

(fot. Policja Kraśnik)

12 komentarzy

 1. haha, metr pięćdziesiąt na koturnach. teraz sam nie będzie mógł złapać powietrza pod celą…

 2. Taa grozi. Dostanie śmieszne zawiasy, a ofiara dalej będzie się go obawiać…

 3. do czego ta dzisiejsza młodzież jest w stanie się posunąć żeby tylko dostać działkę trawki narkotycznej czy też klepedronu

 4. Ale mały chłopiec – można się na razie śmiać. Kajdanki z działu zabawek.
  Tylko, że to dziecko niebawem założy czapeczkę z daszkiem na głowę i wsiądzie za kółko aŁdicy. Wtedy nie będzie już śmiesznie.

 5. Grozi mu 12 lat a pewnie dostanie 5 i wyjdzie znając polski sąd a później pokaże co potrafi

 6. Walić mu 12odrazu

 7. Chyba kuzyn tego z Żoliborza. Też z metra cięty.

 8. Chłopak stoi od drzwi powiedzmy jakieś 40 cm. Ile on może mieć wzrostu? Niby 24 lata, a to 14 latek jest bardziej wyrośniety.

 9. Bolesław się wałęsa

  I helmüt thüsk zyskał kolejnego wyborcę. Nie musiał mu obiecywać że da babci babciowe a dziadkowi naprawi wyrządzone krzywdy

Dodaj komentarz

Z kraju