Druga Dycha do Maratonu. Będą utrudnienia w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej

17 listopada ulicami Lublina pobiegnie Druga Dycha do Maratonu. To bieg na dystansie 10 km, który odbędzie się ze startem i metą na terenie Skate Town Lublin przy ul. Krochmalnej.

Zawody rozpoczną się o godzinie 12. Trasa biegu prowadzić będzie ulicami: Krochmalna (pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Cukrowniczą a Rondem Sportowców) – Krochmalna – Stadionowa – Muzyczna – Głęboka – al. Kraśnicka – Al. Racławickie – Lipowa – al. Piłsudskiego – Lubelskiego Lipca 80 – Cukrownicza – Krochmalna (parking przy posesji Krochmalna 13i).

W związku z powyższym na wymienionych ulicach mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w tym czasowe wstrzymania ruchu przez służby porządkowe. Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie w godz. 11:30 – 12:30 wprowadza następujące objazdy dla pojazdów komunikacji miejskiej. 1, 13, 45, 161 w obu kierunkach przejazdu: … – Krochmalna – Cukrownicza – Lubelskiego Lipca 80 – Stadionowa –…

Wszystkie skrzyżowania na trasie biegu będą zabezpieczone przez policję. Organizatorzy przewidują ok. 1200 uczestników. W biegu może wziąć udział osoba, która najpóźniej w dniu rozgrywania zawodów (tj. 17.11.2019) będzie miała ukończone 16 lat.

Zapisy na bieg są prowadzone poprzez serwis Pokochaj Bieganie w Lublinie. W celu zapisania się na bieg należy założyć indywidualne konto, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Osoby, które wykupiły Pakiet Biegowy 2019/2020 mają zagwarantowany pakiet na bieg.

(fot. mat. org.)

4 komentarze

 1. Wreszcie nie na Krężnickiej

 2. A nie mogli by biec i tak zakorkowanymi Diamentową, Żeglarską i Janowską? W soboty i niedziele i tak nie pracują przy wiaduktach, a droga zamknięta…

 3. W sumie w Lublinie nie ma żadnych utrudnień w ruchu komunikacji to czemu nie zamieszczać trochę 😁 nie wiem w czym problem zeby organizować te biegi na peryferiach Lublina i nie blokować już bardziej tego co już i tak zakorkowane… Zanim zaczniecie mnie hejtowac informuje że nie jestem przeciwnikiem biegów ani żadnej innej aktywnosci

 4. Najlepiej zablokować całą Krochmalną, żeby mieszkańcy nie mieli przejazdu. Jakby nie można było zacząć z ul.Cukrowniczej?!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja