Droblin: Auto uderzyło w budynek. Kierowca miał 1,2 promila

Kierujący samochodem marki Audi w miejscowości Droblin wypadł na łuku drogi z jezdni, zniszczył ogrodzenie i zatrzymał się na budynku mieszkalnym. Do szpitala przewieziono kierowcę i dwoje pasażerów.

-Do wypadku doszło około godziny 23.00. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca samochodu marki Audi nie dostosowując prędkości do warunków drogowych, zjechał na łuku jezdni na prawą stronę, a następnie uszkadzając ogrodzenie posesji dachował i uderzył w budynek mieszkalny. Za kierownica auta siedział 65-letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska, który jak się okazało miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Mężczyzna z poważnym urazem kręgosłupa został przewieziony do szpitala – informuje rzecznik bialskiej policji podkom. Jarosław Janicki.

Trafiło tam także dwoje jego pasażerów, 32-letnia kobieta i 52-letni mężczyzn, których nieprzytomnych i zakleszczonych w samochodzie wydobyli strażacy.

Za spowodowanie wypadku drogowego pod wpływem alkoholu grozi do 4,5 roku pozbawienia wolności.

2014-06-23 12:20:12
(fot. Policja Biała Podlaska)

3 komentarze

  1. Zajebiste parkowanie zaliczył bym powiedział

  2. Cichobiorek cichodajek

    Taaa, ma dwa, w jednym – „zaparkował” audicę na szrocie, a siebie na wózku do końca życia, O ledwo żywych pasażerach nawet nie wspomnę.
    W tym całym nieszczęściu pocieszające jest jedynie to, że za kierownicą już nie usiądzie.
    Nawet jak będzie trzeźwy.

  3. Po co idioto dodajesz tak głupie i bezpodstawne komentarze? . Nie masz pojęcia co tam tak właściwie się stało , gdzie jechali itp… i nikt tego dobrze nie wie . Więc zamknij mordę i na to konto pomódl się o to żeby wyszli z tego w jak najlepszym stanie . Nie wiesz czy następnego dnia nie spotka Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich taka sama tragedia .Pisząc ,,W tym całym nieszczęściu pocieszające jest jedynie to, że za kierownicą już nie usiądzie.” śmiejesz się z tego że prawdopodobnie ten mężczyzna będzie kaleką do końca życia , a takie zachowanie to po prostu okrucieństwo .I jeszcze kolega wyżej ,,Zajebiste parkowanie zaliczył bym powiedział” zajebisty to jest poziom Twojego kretynizmu .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności