Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dostała w przesyłce narkotyki, przyniosła je na komendę. Odbiorcą paczki miał być kto inny

Włodawscy policjanci zatrzymali dwie osoby do sprawy przesyłki, która dotarła do mieszkanki Włodawy. W paczce znajdowały się narkotyki, które miały trafić do kogoś innego.

Na początku tego tygodnia do włodawskich policjantów zgłosiła się 41-latka z Włodawy z informacją, że otrzymała przesyłkę, z którą nie ma nic wspólnego. W środku znajdowały się środki odurzające.

Policjanci po zabezpieczeniu środków oraz wstępnych badaniach ustalili, że w gumowych zawiniątkach znajdowały się łącznie ponad 42 g substancji wykazujących właściwości mefedronu oraz kilka gramów wykazujących właściwości marihuany.

Kryminalni ustalili, że z przesyłką mają związek dwie kobiety, 71-latka z powiatu chełmskiego oraz 43-letnia obywatelka Ukrainy z powiatu wołomińskiego. Narkotyki miały trafić do Zakładu Karnego do osadzonego tam syna 71-latki.

Obydwie kobiety usłyszały stosowne zarzuty z Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, zgodnie z którą zarówno za posiadanie jak i udzielanie substancji odurzających grozi do 3 lat więzienia.

(fot. Policja Włodawa)

5 komentarzy

 1. Kochająca mamusia

 2. Troskliwa mamusia ćpunopatuska?

 3. Sebastian sie nazywam

  W tym artykule jest dużo niewiadomych.
  Np jakim cudem przesyłka trafiła do tej 41 latki, była źle zaadresowana ? Czy może wszyscy mieszkaja na kupie i ona otworzyła ta paczke?
  Dziwna sprawa

  • Może ta kobieta akurat ma możliwość dostarczenia przesyłki do właściwego odbiorcy, ale z jakichś powodów zrezygnowała?