690 680 960

Doskonała spostrzegawczość mieszkanki Lublina. Zaginiona pacjentka została odnaleziona

Niedługo po opublikowaniu informacji o zaginięciu kobiety, rozpoznała ją jedna z mieszkanek Lublina. Godzinę wcześniej widziała 43-latkę jak ta siedziała na murku. Znaleziono ją w pobliżu.

Bardzo szybko udało się odnaleźć kobietę, która dziś w południe samowolnie oddaliła się ze Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Jak już informowaliśmy, 43-latki szukali najbliżsi oraz policja. Sprawdzono wszystkie miejsca, gdzie mogła się ona udać, a także cały okoliczny teren. Informację o zaginionej przekazano też wszystkim patrolom.

Kiedy poszukiwania nie przynosiły skutku, rodzina kobiety zdecydowała się na upublicznienie jej wizerunku. Efekt był praktycznie natychmiastowy. Niedługo po opublikowaniu informacji o zaginięciu skontaktowała się z nami nasza czytelniczka, która godzinę wcześniej widziała podobną kobietę siedzącą na murku przy Drodze Męczenników Majdanka.

Na miejsce udali się funkcjonariusze i w pobliżu zauważyli poszukiwaną 43-latkę. Jest ona cała i zdrowa i znajduje się już pod opieką medyków.

(fot. SNwL/zdjęcie ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Dobrze że się odnalazła… Dzięki komuś

    Ktoś zrobił robotę za kogoś…
    … Lepiej jeść kebaba niż zająć się robota…

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie