Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Doskonała spostrzegawczość mieszkanki Lublina. Zaginiona pacjentka została odnaleziona

Niedługo po opublikowaniu informacji o zaginięciu kobiety, rozpoznała ją jedna z mieszkanek Lublina. Godzinę wcześniej widziała 43-latkę jak ta siedziała na murku. Znaleziono ją w pobliżu.

Bardzo szybko udało się odnaleźć kobietę, która dziś w południe samowolnie oddaliła się ze Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Jak już informowaliśmy, 43-latki szukali najbliżsi oraz policja. Sprawdzono wszystkie miejsca, gdzie mogła się ona udać, a także cały okoliczny teren. Informację o zaginionej przekazano też wszystkim patrolom.

Kiedy poszukiwania nie przynosiły skutku, rodzina kobiety zdecydowała się na upublicznienie jej wizerunku. Efekt był praktycznie natychmiastowy. Niedługo po opublikowaniu informacji o zaginięciu skontaktowała się z nami nasza czytelniczka, która godzinę wcześniej widziała podobną kobietę siedzącą na murku przy Drodze Męczenników Majdanka.

Na miejsce udali się funkcjonariusze i w pobliżu zauważyli poszukiwaną 43-latkę. Jest ona cała i zdrowa i znajduje się już pod opieką medyków.

(fot. SNwL/zdjęcie ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Dobrze że się odnalazła… Dzięki komuś

    Ktoś zrobił robotę za kogoś…
    … Lepiej jeść kebaba niż zająć się robota…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo