Dopuścił się innej czynności seksualnej wobec mieszkanki Lublina. Rozpoznajesz go?

Lubelscy policjanci poszukują mężczyzny widocznego na opublikowanym portrecie pamięciowym. Jak informują mundurowi, mężczyzna dopuścił się innej czynności seksualnej wobec mieszkanki Lublina.

Policjanci z komisariatu IV w Lublinie prowadzą sprawę dotyczącą doprowadzenia poddania się innej czynności seksualnej. Do tego przestępstwa doszło 5 grudnia tego roku w dzielnicy LSM.

Jak informują mundurowi, ze zgłoszenia wynikało, że mieszkanka Lublina podczas powrotu do miejsca zamieszkania została zaczepiona przed wejściem do klatki schodowej przez nieznanego mężczyznę, który wszedł za nią do bloku. Kiedy próbował dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej, pokrzywdzona odepchnęła mężczyznę. Wtedy sprawca uciekł.

Jak ustalili policjanci, sprawca przestępstwa ubrany był w czarną kurtkę zimową, ciemne spodnie i ciemne buty, na głowie miał ciemną czapkę.

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z KP IV w Lublinie przy ul. Tomasza Zana 45, dzwoniąc pod nr tel. (81) 535 48 00 lub tel. alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

29 komentarzy

 1. Podobny do Ziobro 😂😂

 2. To chyba był listonosz z rejonu. Chciał jej doręczyć sądowy pozew o alimenty. Wiadomo że listonosze mają premiowane ciśnienie na skuteczność i terminowość, stąd ta gorliwość i walka o statystyki na klatce schodowej.. To tłumaczy również „inną czynność”, wszak alimentacyjna sprawa ma związek z seksem, w prawdzie kilka miesięcy odroczony , ale zawsze – jakby nie było to coś… 😉

 3. Jeśli działo się to 5 grudnia to był to Mikołaj którzy trzymał po prostu laskę i worek.

 4. Miałam sytuację rok temu pod domem rodziców na LSM. Wracałam z pracy z innego miasta do domu rodzinnego, bo Mama się źle czuła. Było późno. Dokładnie przyjechałam pod dom Rodziców koło 2 w nocy i zaczepił mnie podobny typ. Onanizował się na moich oczach i opierał się o mnie. Miałam gaz i go użyłam i dzięki temu pewnie nic mi się nie stało. Ale zgłoszenie nie zostało przyjęte przez policję… Proszę bez zbędnych komentarzy, bo w psychice mam to do dziś…

  • Możesz napisać w okolicach jakiej ulicy to się stało? Jestem z LSM i wolę wiedzieć.

  • Nie zostało przyjęte- oni wielu spraw nie przyjmują, gdy nie jest to dokładne wskazanie sprawcy. Jak by to zaniżyło wykrywalność! Trzeba wszystko dawać na piśmie i zmuszać do podpisu potwierdzenia przyjęcia. Trzeba mieć szczęście i trafić na takiego, któremu się chce i równocześnie umie działać.

   • Informacja to drobiazg. Życzę Ci, żeby nie spotkało to samo co mnie ani żadną kobietę. Pozdrawiam Eva.

 5. Spieprzałai krzyczała bym w niebogłosy jak bym tego typa zobaczyła.

 6. Widzę że niektórzy zostawiajacy tu komentarze nie są wcale lepsi od tego zwyrola.Nie wiem co wy macie w tych pustych łbach! Jakiś ***ek lata i oblapia kobietę a tu szukanie tematu żeby się pośmiać. Może idźcie się zbadać czy nie macie podobnych zapędów .

 7. Nie broniąc anioł nie pochwalają tego gościa bo tu nie wynika co on zrobił ale niedługo wg.lewackich standardów zapytanie na ulicy o godzinę będzie inną czynnością sexi.

 8. z twarzy podobny zupełnie do nikogo

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew