Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Doprowadził do kolizji, przekroczył limit punktów karnych. Stracił prawo jazdy (zdjęcia)

Sprawca kolizji stracił prawo jazdy, bo przekroczył limit punktów karnych. Co więcej, za doprowadzenie do zderzenia dwóch pojazdów otrzymał mandat wysokości 1500 złotych.

Policjanci z włodawskiej drogówki prowadzili w miniony czwartek czynności na miejscu kolizji we Włodawie, z udziałem dwóch samochodów – dodge’a oraz audi. Do zdarzenia doszło po godzinie 8.00 na skrzyżowaniu ulic Kraszewskiego oraz Nadrzecznej.

– Na miejscu policjanci ustalili, że 42-letni kierujący audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Kraszewskiego pojazdu marki Dodge, którym kierował 55-latek. W wyniku tego doszło do zderzenia bocznego tych pojazdów. Mieszkańcy Włodawy byli trzeźwi – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 42-latek dopuścił się wcześniej naruszeń w ruchu drogowym, w wyniku czego przekroczył limit 24 punktów karnych. W związku z powyższym mundurowi zatrzymali kierującemu audi prawo jazdy i nałożyli na niego mandat karny w wysokości 1500 złotych.

Doprowadził do kolizji, przekroczył limit punktów karnych. Stracił prawo jazdy (zdjęcia)

fot. Policja Włodawa

8 komentarzy

 1. Według gugla ulica Kraszewskiego i Nadrzeczna we Włodawie nie krzyżują się w żadnym miejscu.

  • Niestety mapy Google zawierają bardzo dużą ilość błędów. Tak też jest i w tym przypadku. Jest to skrzyżowanie ul. Kraszewskiego z Reja i Nadrzeczną.

   Pozdrawiamy

   • A nie liczbę błędów?

    • W tym przypadku określenia ilość użyliśmy w odniesieniu do rzeczowników niepoliczalnych. Wszystko dlatego, że nikt nie policzył ile tych błędów jest. A jest ich bardzo dużo.

 2. Ale według Targeo już tak. Ktoś tu kłamie i jest to raczej Google.

 3. Awdi I wiesniak to komplet będzie spokojniej teraz cnotka piechotką

 4. no i co że zabrali omowcy prawko auta to nie interesuje xD

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo