690 680 960

Dni Puław 2019: Gwiazdą imprezy będzie Varius Manx z Kasią Stankiewicz

Tak jak chcieli mieszkańcy, którzy wypełniali specjalną ankietę, gwiazdą muzyczną tegorocznych Dni Puław będzie zespół Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Przygotowano też moc atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

W przyszłym tygodniu odbędą się Dni Puław. Świętowanie rozpocznie się w piątek 31 maja koncertami muzycznymi. Na ustawionej na terenie mariny scenie swoje największe przeboje zagra Kacper Gołda z zespołem, a gwiazdą wieczoru będzie Varius Manx z Kasią Stankiewicz. Ci ostatni zostali wybrani przez mieszkańców w przygotowanej przez Urząd Miasta ankiecie. W ciągu trzech dni wypełniły ją 2432 osoby z czego większość wskazała właśnie na zespół Varius Manx. Pierwszy dzień imprezy zakończy pokaz pirotechnicznych efektów scenicznych.

W sobotę 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka organizatorzy przygotowali szereg atrakcji właśnie dla najmłodszych mieszkańców miasta. Będzie strefa dziecka z animacjami i zabawami, park rozrywki a w nim dmuchany tunel, ścianka wspinaczkowa, paintball, kosmiczna zjeżdżalnia i skimboard, pokaz samochodów Rajdu Nadwiślańskiego, ekostoiska i wiele innych. O godzinie 14.00 wystąpi Elza i Przyjaciele, którzy zabiorą widzów do Krainy Lodu, a następnie swój pokaz iluzjonistyczny przedstawi Kacper Mysiorek, uczestnik programu „Mam talent”. Od godziny 16.00 sceną zawładną FIT LOVERS, którzy przeprowadza plenerowy trening. Atrakcją będą też uwielbiające towarzystwo dzieci alpaki.

Niedziela będzie zaś dniem muzyki, tańca i zabawy. Od godziny 13.00 na scenie odbywać się będą konkursy taneczne i animacje dla dzieci. O godzinie 16.00 zaprezentują się tancerze z „Akademii Promocji Tańca Puławy” Kamili i Bartka Rudnych, a o 17.00 do tańca zaprosi Tomasz Barański uczestnik programu „Taniec z gwiazdami”. Od godziny 18.00 Marina Puławy zamieni się w wyjątkowy parkiet taneczny. Zorganizowana zostanie bowiem potańcówka pod chmurką. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(fot. materiały organizatora)

Jeden komentarz

  1. O moj Boshe.. Varius Manx :*
    Super, ze w ankiecie wskazaliscie wlasnie Kasie 🙂 Jaaaade !!!!
    Dziekuje Pulawy :*

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!