Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Długo nie wracał z lasu. W trakcie wycinki drzew doszło do tragedii

W piątek po południu na terenie powiatu krasnostawskiego doszło do tragicznego wypadku w trakcie wycinki drzew w lesie. Nie żyje 72-latek uderzony przez ścięte drzewo.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności śmiertelnego wypadku w trakcie wycinki drzew w lesie, w rejonie miejscowości Chłaniów w powiecie krasnostawskim.

Jak ustalili mundurowi, 72-letni mieszkaniec gminy Żółkiewka pojechał sam ciągnikiem do lasu. Zaniepokojona jego dłuższą nieobecnością żona powiadomiła policjantów o zaginięciu męża. Ciało 72-latka znaleźli w kompleksie leśnym funkcjonariusze z Posterunku Policji w Fajsławicach.

Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna został uderzony przez ścięte drzewo. Następnie w wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu wypadku.

Decyzją prokuratora ciało 72-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności związanych z tym nieszczęśliwym zdarzeniem.

(fot. Policja Krasnystaw)

5 komentarzy

  1. Natura zdecydowała, że jednak 72-latek pozostanie zimny zimą.

  2. ............................

    Chciał drzewo na opał bo rzondt wygla nie zapewni i ło

    • Bo Tusk zawsze bronił i wzmacniał Putina i nadal nie potępia wojny. A ten teraz szantażuje świat cenami gazu i węgla. Każdy zdrowy na umysle o tym wie, że nie wina rządu, ale Tuska, merkel i reszty z Unii. Lizali Putinowi… a teraz płaczecie. Po chciało likwidacji naszych kopalni i sami je likwidowali czytaj wygasali.

  3. A mógł sobie chrustu nazbierać…

Z kraju