Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Disco-Polo wraca na Felin. Zenek Martyniuk i Sławomir wystąpią na Feliniadzie

Przez lata, odbywająca się przed akademikami przy ul. Dobrzańskiego Feliniada, przyciągała najwięcej osób ze wszystkich imprez w ramach Dni Kultury Studenckiej. Po trzech latach przerwy impreza wraca na Felin.

Tegoroczne Dni Kultury Studenckiej Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie odbędą się przed akademikami przy ul. Dobrzańskiego. Oznacza to, że po trzech latach przerwy wraca niezwykle popularna Feliniada. Koncerty zaplanowano w dniach 19-20 maja.

Pierwszego dnia rozbrzmiewać będzie hip-hop, na scenie zaprezentują się zespół Pokahontaz, a także raperzy Paluch oraz Kękę. Z kolei drugiego dnia studenci bawić się będą w rytmach disco polo. Zagrają zespoły: Power Boy i Defis. Gwiazdami wieczoru, które z pewnością przyciągną tłumy, będą zaś Zenon Martyniuk czyli grupa Akcent oraz Sławomir.

Jak wyjaśniają organizatorzy, decyzja o powrocie imprezy na Felin została podyktowana licznymi prośbami samych studentów. Brakowało im na Dniach Kultury Studenckiej imprez w klimacie disco polo, które w poprzednich latach cieszyły się największym zainteresowaniem. Sobotnie i niedzielne koncerty rozpoczną się o godzinie 18, a zakończą po północy.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-04-20 23:34:33

38 komentarzy

  1. Co to jest kultura studencka? Nikt nie potrafi zdefiniować. Wyszumienie się młodości w zgodzie z kulturą nie ma nic wspólnego ze zwierzęcymi zachowaniami niestety wielu studentów i studentek. ludzie z niższego szczebla społecznego widzą to i potem gardzą takimi.

  2. Dobra muzyka to muzyka stworzona przez artystę, na instrumentach muzycznych, z tekstem mającym sens i niosącym przesłanie. W stworzenie dobrej muzyki zespół składa miesiące ciężkiej pracy a nie pisze na kolanie w 15 minut tak jak to ten z Weekendu zrobił. Mówienie o disco polo,ze to muzyka to jak mówienie,że Trudne sprawy to dobry program.publicystyczny w którym graja prawdziwi aktorzy. A ekipa l112 promuje ten shit

  3. Jacy żacy taka kultura. Umcia, umcia pękła gumcia

  4. no to mycie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny

  5. I niech tam zostanie! Cały Lublin nie musi słuchać tych przytupów!

  6. Jak zwykle Akademia Rolnicza się nie wyróżnia.

  7. Jeszcze jakieś złudzenie co do poziomu intelektualnego polskiej „inteligencji”…? Ostatecznie określenie „Dyplomowany idiota” gdzieś swe źródło mieć musi…

  8. Skąd w komentujących tyle nienawiści jadu jak się komuś nie podoba to przecież nikt nikogo z domu nie wyciaga.Ja tam pojadę posłucham piwko na swieżym powietrzu zrobię może nawet kebab przegryzę i o co tu się spierać każdy lubi coś innego.