Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Deszcz nie przeszkodził w dobrej zabawie. Pierwszy dzień Feliniady za nami (zdjęcia)

Sarius, Kali oraz Łąki Łan to gwiazdy sobotniej Feliniady w Lublinie. Dzisiaj dzień pod znakiem disco polo. Wystąpi m.in. Zenon Martyniuk uważany za króla tej muzyki.

W sobotę na terenach zielonych obok akademików przy ul. Dobrzańskiego na Felinie, rozpoczęła się kolejna impreza w ramach Dni Kultury Studenckiej w Lublinie. Feliniada i WSEIada to wspólne przedsięwzięcie Uniwersytetu Przyrodniczego i Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Jako pierwsze na scenie wystąpiły lokalne zespoły: Bevaues & Pierre Nietzsche, Igor Krucjata & Zgredo oraz Tomasz Kraska. Następnie zaprezentowali się Sarius, Kali oraz Łąki Łan. Pomimo padającego chwilami deszczu, przed sceną tłumnie zgromadzona publiczność bawiła się doskonale.

Dzisiaj imprezą zawładną rytmy disco polo. Najpierw od godziny 17:00 grać będzie rezydent SilenceClub Dj Młodziak. O godzinie 18:00 rozpocznie się koncert grupy Malibu, godzinę później wystąpi Megustar, o godzinie 20:00 Top Girls, a o godzinie 21:00 Miły Pan. Na godzinę 22:20 zaplanowano występ gwiazdy wieczoru, czyli Zenona Martyniuka i zespołu Akcent.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Ping pong show

  Panie Zenku,
  odtwarzanie z playbacka to żenada …
  Wstyd!

 2. czemu nie ma zdjęć z Zenkiem ??? alo !

 3. Wieśniada, jak to ładnie nazwali na Juwenaliach, Festiwal Polskiej Muzyki Klasycznej Pozamiejskiej. Zjedzie się bydło w niedzielę. Dobrze, że Juwenalia i Kozienalia uratowały Lublin.

  • Więcej jak połowa Lublina w roku akademickim to bydło ze wsi więc co innego można im puścić na przedsesyjnych koncertach. Wystarczy spojrzeć na rejestracje pojazdów kursujących po mieście i wszystko wiadomo. Trend się niestety zmienia, bydło pod zastaw roli i za unijne dotacje kupuje w Lublinie mieszkania, nowe pokolenie „mieszczan” nam wyrasta. Ale jak to mądrze prawi stare polskie porzekadło: „cham zawsze pozostanie chamem”.

 4. Tylko dajcie tych autobusów więcej po koncercie, bo dziewczyny w tamtym roku mdlały na stojąco w czasie jazdy.

 5. @ pietrek bidulki za mało krwi w alkoholu było ?

Z kraju