690 680 960

Dachowanie volkswagena na drodze wojewódzkiej (zdjęcia)

W środę po południu na drodze wojewódzkiej nr 842 doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na miejscu pracują policjanci, występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 14 na drodze wojewódzkiej nr 842 w miejscowości Chorupnik w powiecie krasnostawskim, na trasie Krasnystaw – Wysokie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśniała nam mł. asp. Jolanta Babicz z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, w zdarzeniu udział brało jedno auto, w którym podróżowały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Na chwilę obecną wiadomo, że nie odnieśli oni poważniejszych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy wykonują czynności mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim, przyczyn zdarzenia. Zablokowany częściowo jest jeden pas jezdni, warto w rejonie zdarzenia zachować ostrość. Nie ma większych utrudnień z przejazdem, uszkodzone auto jest poza drogą.

(fot. nadesłane Michał i Samuel – dziękujemy!)

5 komentarzy

 1. Znowu kobieta.

 2. Kierowca wysunął skrzydła od stodoły przez okna i myślał że poleci, jednak fizyka ma w tym temacie inne zdanie 🙂

 3. „warto w rejonie zdarzenia zachować ostrość” – warto to było zachować ostrość na zdjęciu 😉

 4. ładnie musiał/ła przypindalać, aby tak daleko pójść w pole na wykopki.
  Złomowóz do klepaczki, spawania, klejenia i znowu wyrusza na asfalt.

 5. Jak musiał pędzić żeby tak wylądować? ??

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas