Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie pojazdu osobowego na S17. Droga jest częściowo zablokowana

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze S17. W Żyrzynie doszło do dachowania pojazdu osobowego, jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 7 na drodze S17 w Żyrzynie w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku poszkodowana została jedna osoba.

Obecnie zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Lublina. Ruch odbywa się lewym pasem ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

AKTUALIZACJA

Policjanci, którzy zostali skierowani na miejsce, ustalili, że samochodem kierowała 39-latka z Warszawy. Kobieta trafiła do szpitala. Z jej oraz świadków relacji wynika, że do zdarzenia doszło podczas manewru wyprzedzania innego pojazdu. Przyczyną najprawdopodobniej było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze przez kierującą samochodem kia. Po badaniach, okazało się, że kobieta nie doznała obrażeń zagrażających życiu. Była trzeźwa.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. Około 6:30 to leżało na dachu czerwone wozidełko, ale w kierunku warszawy, chyba że jakieś kolejne się wywaliło, bo na betonówce zazwyczaj jest ślisko. 3straże, karetka i polycja były. Na Lublin było czysto.