Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie pojazdu osobowego na drodze S17. Utrudnienia w ruchu w kierunku Warszawy

W poniedziałek po południu na drodze S17 doszło do dachowania pojazdu osobowego. Obecnie na miejscu pracują służby ratunkowe, występują utrudnienia w ruchu na pasach w kierunku Warszawy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 12.30 na drodze S17 w miejscowości Żyrzyn w powiecie puławskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie węzła Żyrzyn, pomiędzy węzłem Skrudki a węzłem Kurów Zachód, pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne i dachował.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Obecnie na miejscu trwają działania ratownicze, występują utrudnienia w ruchu na jezdni w kierunku Warszawy. Droga jest całkowicie zablokowana, utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 14.30.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jest informacja o jednej osobie poszkodowanej. Droga na czas oględzin zostanie całkowicie zablokowana, zorganizowano objazdy starą drogą krajową nr 17 od Żyrzyna do Parafianki.

(fot. Policja Puławy)

3 komentarze

  1. Droga zawalona śniegiem po kolana. Zero pługów i solarek to dachował.

  2. To teraz modne, może lepiej widać do góry nogami.

  3. Same zakręty na tej drodze….

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo