Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie na gminnej drodze, dwóch nastolatków trafiło do szpitala (zdjęcia)

W miniony poniedziałek po południu w miejscowości Miączyn-Kolonia doszło do dachowania pojazdu osobowego. Do szpitala na badania trafił 19-latek kierujący pojazdem oraz 18-letni pasażer.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie w miejscowości Miączyn-Kolonia w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego na gminnej drodze. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek kierujący pojazdem marki Kia wyjeżdżając z łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w skarpę doprowadzając do dachowania samochodu. Autem oprócz kierowcy podróżował 18-latek. Obaj młodzi mężczyźni zostali przewiezieni do szpitala na badania.

Po ich wykonaniu okazało się, że poza niegroźnymi dla ich zdrowia otarciami naskórka i potłuczeniami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierujący był trzeźwy. Przyczyną zdarzenia była prawdopodobnie nadmierna prędkość, z jaką poruszał się 19-latek niedostosowana do panujących na drodze warunków. Dokładne okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

Dachowanie na gminnej drodze, dwóch nastolatków trafiło do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

3 komentarze

  1. Tym razem kijanka wycofana z wyścigu. Robi się coraz bezpieczniej.

  2. Majty pelne u gnojka zapewne

  3. edek prezes fabryki kredek

    19 latek i 18 latek to mężczyźni ? Swoją drogą „bmką” by się wyrobił.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo