Dachowanie fiata na trasie Lublin – Bełżyce. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

W czwartek rano na drodze wojewódzkiej nr 747 doszło do dachowania pojazdu osobowego. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:30 w Radawcu Dużym na drodze wojewódzkiej nr 747, na trasie Lublin – Bełżyce. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Pojazdem podróżowały dwie osoby, w tym dziecko. W chwili obecnej poszkodowanym udzielana jest pomoc medyczna na miejscu zdarzenia.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane Rafał – dziękujemy!)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Ta ścieżka rowerowa i chodnik już niedługo znikną pod zielskiem . Co roku bardziej zarasta , a od momentu oddania do użytku chyba nigdy nie była odchwaszczana w jakikolwiek sposób . Już w ubiegłym roku były miejsca , gdzie przejeżdżało się rowerem wąskim przesmykiem między chwastami. Wybudowano i zapomniano?

  • też zwróciłem uwagę na zielona (do chwastów) sieżkę rowerową. Na co i po co budowaną ja po obu stronach drogi !!!!!

 2. Widać tak używana i potrzebna jak zającowi dzwonek na polowaniu. Teraz wszędzie obowiązkowo DDR potrzebna czy nie nikt się nie zastanawia, kasę mus wydać.

 3. Drogę wyremontowali a Janusze zapomnieli załoźyć spojlery dociskowe nie ma przyczepności to i do rowu się leci??

 4. znowu burak/buraczka wylądował(a) w rowie !!!
  jechał(a) szybko ale bezpiecznie, tak tylko się wydawało
  tam chyba jest 70 km/h ???

  • Owszem jest 70. Na liczniku również było 70.
   A zawiniła chwila nieuwagi i za mocny manewr wykonany kierownicą. Najważniejsze że nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Pozdrawiam!
   Buraczka która wylądowała w tym rowie.

 5. Owszem jest 70. Na liczniku również było 70.
  A zawiniła chwila nieuwagi i za mocny manewr wykonany kierownicą. Najważniejsze że nikt w zdarzeniu nie ucierpiał. Pozdrawiam!
  Buraczka która wylądowała w tym rowie.

  • Chwila nieuwagi… czyli co? Telefon? Jak nie potrafisz się skupić na kierowaniu to schowaj prawo jazdy do szuflady dla dobra innych użytkowników dróg.

 6. Ale jaki to nagły manner przy prędkości 70 km na prostej drodze powoduje dachowanie pojazdu tego nie mogę zrozumieć

 7. Pani sołtys za wolno jechała…. I kamien na drodze był i to przez to!! Oj pani sołtys wsi. GK!!

 8. Czy wreszcie któryś z bardzo ważnych oficerów lubelskiej drogówki zauważy, że na tej trasie na odcinku od ronda w Konopnicy do Matczyna nie ma tygodnia bez poważnego zdarzenia drogowego. Od czasu do czasu pojawiają się nieoznakowane BMW bądź Insygnia ścigając leszczy , a wieczorami hulaj dusza- towarzystwo na przecinakach śmiga po 140 na godzinę i co i nic. Pomysłów jak poprawić bezpieczeństwo na tym odcinku jest pewnie mnóstwo, ale mam nadzieję, że tym zajmą się wreszcie Panowie Policjanci nie tylko od 8 do 16.

 9. pewnie za wolno jechał jak wszyscy, którzy kończą podobnie

 10. Czasami jeżdżę tą drogą. Janusze i Wieśnusze o numerach LOP, LPU, LUB, LKR a ostatnio wraz z połączeniem dobrym ze świętokrzyskim (most w Kamieniu) także TST ( i inne z gamy woj. świętokrzyskiego) cisną w podłogę w swoich m.in. passatach, vw sharanach (sorry za błędy w pisowni) i innych Vanach (co wskazuje na wioskowych tatusiów) tak jakby nie mogli zwolnić i dostosować się do ograniczenia prędkości. Po co tak się spieszyć? mamy tego efekty. Co tydzień min. jeden wypadek/zdarzenie na tym odcinku. Nie wiem co Ci ludzie chcą pokazać w swoich zdezelowanych pseudo samochodach. Jak chcesz już pojeździć szybko to jedź na tor. Na drogach publicznych jesteś zagrożeniem.

 11. A i jeszcze dodam – jak już wyprzedzacie to nauczcie się poprawnie wykonywać ten manewr! Wymijacie na centymetry!!! Mama nie nauczyła wymijać? To się doucz, doczytaj. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości od wymijanego pojazdu, sygnalizacji – kierunkowskazy. Trzeba to zrobić sprawnie ale przede wszystkim Bezpiecznie. I o zgrozo – nie rób tego na trzeciego. Oceń czy zdołasz przy danej prędkości i przed nadjeżdżającym z naprzeciwka autem – wykonać poprawnie ten manewr. Jeśli masz z tym problem – nie wykonuj manewry wyprzedzania. Bo ryzykujesz życiem innych uczestników ruchu. Oj zaboli to Was Janusze ponieważ często tak robicie.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0244zł -0.64%
  • GBP 4.9316zł -1.03%
  • EUR 4.4264zł -0.26%
  • CHF 4.1494zł -0.51%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online